Test angielski choroby
Szybko przyswoisz najważniejsze słownictwo medyczne, choroby i lekarstwa.Tłumaczenie słowa 'choroby' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. to make an appointment - umówić się na wizytę. Średni wynik: 48,12 %.Katalog testów Słownictwo Słówka Choroby - słówka cz. Przetłumacz podane słowa związane ze zdrowiem i chorobami na język angielski. Nikt nie lubi chorować. Katalog testów Słownictwo Słówka Zdrowie i choroby - słówka cz. #maturazangielskiego #slowka #slownictow. Średni wynik: 41,81 %.Start studying Samopoczucie, choroby - klasa 6 - angielski. Sprawdzian angielski choroby 0 195 fiszek brak. Witam w serii dla zaawansowanych, pojawią się tutaj słówka któr.Test sprawdzający znajomość języka angielskiego. Brak znajomości języka angielskiego Znam j. angielski (Proszę wypełnić poniższy test zakreślając w kółko wybraną odpowiedź) 1. Zapoznaj się z testem angielskiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeLekcja 14 - angielski - u lekarza , czesci ciala , choroby .Test. Test: Medycyna, leczenie i chorobyTest 4. Rozpocznij test. Zdrowie i choroby - słówka cz. Zachęcamy do obejrzenia pełniejszej wersji poniższej listy w formacie PDF (słowo lub zwrot angielski + wymowa zapisana po polsku + tłumaczenie).Fiszki medyczne: choroby po angielsku Gdy wyjeżdżasz na wakacje, wymianę studencką, wycieczkę za granicę warto na wszelki wypadek znać choroby po angielsku.Nigdy nie wiadomo, czy przebywając za granicą, nie wylądujesz u lekarza z bólem brzucha i gdy nie będziesz umiał wytłumaczyć, co tam naprawdę Ci doskwiera, postawienie odpowiedniej diagnozy będzie bardzo trudne.Lekcja 13 - Części ciała/choroby/wizyta u lekarza Witam! wg Agata10.Sprawdzian angielski choroby.

OTWÓRZ (HTML5).

Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 4372 razy. Janeks909.Język angielski ćwiczenia do wydruku dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej. B1 B2 choroby i objawy nauka .Medycyna, leczenie i choroby; Medycyna, leczenie i choroby, test z języka angielskiego Słówka z języka angielskiego z zakresu medycyny, leczenia i chorób. OTWÓRZ (HTML5). Choroby - słówka cz. Wszystkie zadania. Klasa 5 Junior Explorer 5. choroby Połącz w pary. rozpocznij naukę. nowy test × Odkryj wszystkie .Globalny Test Wiedzy o Chorobach. Powodzenia! Przetłumacz podane choroby na język angielski. Bożonarodzeniowe przysmaki w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii. Słownictwo związane z Bożym Narodzeniem 1 - dopasowywanie słów do obrazków. #slowkazangielskiego. Choroby - słówka cz. A może dopiero planujesz zagraniczne wojaże i chcesz być gotowa/y na każdą ewentualność?Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości języka ze Sprachcaffe. Rozwiąż test online i się przekonaj. ILLNESSES - choroby Połącz w pary. Tagi. 61 pytań Język angielski Elllana. Grypa-objawy: Dreszcze bóle mięśni i głowy, często katar, kaszel, wysoka gorączka. Niestety, w dzisiejszych czasach, kiedy możliwości ruchu są często ograniczone ze względu na zbyt duże dystanse przy dojeżdżaniu do szkoły czy do pracy, nasza odporność jest narażona na spadek.Zdrowie - choroby i dolegliwości Pobierz wersję do wydruku w formacie PDF (zawiera wymowę wyrazów zapisaną po polsku).

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.Angielskie słownictwo związane.

Poznaj najważniejsze choroby po angielsku z Multikurs.pl, naucz się opowiadać o objawach.Wybierasz się do lekarza lub do apteki za granicą? Ucz się języka angielskiego online zupełnie za darmo.Start studying Klasa 5 - angielski - przygotowanie do kartkówki. W dniu dzisiejszym nauczymy się nazw części ciała, najczęstszych chorób oraz słówek , które przydadzą nam się podczas wizyty u lekarza.CHOROBY PO ANGIELSKU. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii choroby poprzez quiz online. Wyniki są oparte na 623467 odpowiedziach na pytania w kategorii choroby podane przez graczy z 148 krajów. Angielski czasowniki nieregularne 50 Terms. Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 7704 razy. CHOROBY- test Test. Test rozwiązano 4664 razy. wg Zspstrzaljo.Zdrowie angielskie słownictwo na Gettin' English to pozycja obowiązkowa. Inne tryby nauki. Choroba i objawy: nagrania MP3, testy online, słownik angielski i nauka słownictwa przez Internet. Średni wynik: 70,62 %.Katalog testów Słownictwo Słówka Choroby - słówka cz. OTWÓRZ (HTML5).Darmowa nauka języka angielskiego online. Ten test ma pytania w następujących językach: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język ukraiński oraz język polski.Szybka i skuteczna nauka języka angielskiego dzięki metodzie 1000 najczęściej używanych słów. Tiger 2, Unit 5 (choroby) Znajdź słowo. wg Krzysdu12. Opanuj szybko słownictwo tematyczne z zakresu zdrowie. Terms in this set (46) Choroby zakaźne są wywoływane przez. Strona oferuje przygotowanie do matury z angielskiego, FCE, CAE, ćwiczenia, testy i gramatykę angielskąKlasa 2 Klasa 5 Angielski Bugs Team 2 choroby ill Junior Explorer 5. wg Haniak78. rozpocznij naukę. choroby związane z układem krążenia. Przetłumacz podane słowa związane z chorobami na język angielski. Proste przykłady, ćwiczenia krok po kroku, ćwiczenia dla dyslektyków i uczniów z trudnościami.Wizyta u lekarza po angielsku: umawianie wizyty. OTWÓRZ (HTML5). Słownictwo związane z Bożym Narodzeniem 2 - dopasowywanie słów do obrazków. Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.Angielski English Class Klasa 5. Potrzebuję umówić się na wizytę u lekarza.Choroba i objawy: nagrania MP3, testy online, słownik angielski i nauka słownictwa przez Internet. angielski Test..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt