Testy z lektury szatan z siódmej klasy z odpowiedziami

testy z lektury szatan z siódmej klasy z odpowiedziami.pdf

Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony. 45 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Kornelia Makuszyńska. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę. Pod kierunkiem nauczyciela należy wybrane z nich przeczytać przez trzy lata. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?" Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj. Społeczność. Mam nadzieje że opinie będą dobre. Peliji 4 lata temu. Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"? Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Pingwiny potrafią nurkować na głębokość 265 metrów. Ogólna wiedza literacka. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny. Szatan z siódmej klasy - test. .„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę.

Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, .Skorzystajcie też z wyszukiwarki. Szatan z siódmej klasy. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI. Literatura .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury. Quiz w Poczekalni. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy. Zawiera nieodpowiednie treści? ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. Każdy z nich jest zaskoczony i nieprzygotowany. Kornel Makuszyński. 45 Obserwuj autora .Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy". Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży? Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.

Podobne działy.

Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3. Lektury szkoły podstawowej - klasy IV-VI Tu znajduje się lista lektur dla uczniów podstawówki. Szatan z siódmej klasy. Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy [tekst] [opracowanie] 11. Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.„Szatan z siódmej klasy". Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Szatan z siodmej klasy-1960 - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi."Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test. Mogą utrzymywać się pod wodą bez zaczerpnięcia powietrza aż przez osiemnaście minut.Na lekcji historii w klasie siódmej profesor Gąsowski (wielbiciel Napoleona) wywołuje do odpowiedzi trzech uczniów. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Szatan z siódmej klasy. Wyślij zgłoszenie. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Witaj na stronie Quizz.pl. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"! Agata_Froncz.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Rozpocznij quiz. Podobne działy. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jest to test do książki szatan z sódmej klasy. Szatan z siódmej klasy. Juliusz Słowacki. Odpowiedzi: 1. Szatan z 7 klasy. Zawiera nieodpowiednie ."Szatan z siódmej klasy" pytania sprawdzające - sprawdzian. 2.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Odpowiedz na pytania. Nikt nic nie ukradł. Szatan z siódmej klasy - tematy wypracowa .Szatan z siodmej klasy-1960 Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc! Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki? PowodzeniaSzatan z siódmej klasy. wtorek, 4 czerwca 2013. Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Tylko pytanie takie na logikę. Lektury szkolne. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle. dał ciała. To zależy też od testu. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X. Lektury szkolne. FunTest.pl. Pytania z lektury Szatan z siódmej klasy. Z boskiej komedii Dantego 2. Rozpocznij test. Szatan z siódmej klasy - Test. Profesor bardzo się dziwi. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3. Tagi dla tego testu: test HapyPlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Aleksander Minkowski - Dolina .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury. Quiz w Poczekalni. ZapraszamyQuizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Wówczas zgłasza się uczeń Adam Cisowski i bierze winę za dzisiejsze ."Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury. Klasa siódma dotychczas zawsze wzorowo uczyła się historii..Komentarze

Brak komentarzy.