Sprawdziany w 80 dni dookoła świata
Czytaj uważnie polecenia.. Fałsz Prawda : 10.. Co zginęło z Banku Anglii?A.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Sprawdzian wiedzy na pewno Ci się przyda :) Widget !. Odkryją, czym jest przyjaźń, odwaga, siła woli, poczucie godności i honoru.Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika.. nieznany Rozdział I. Phileas Fogg, zachwycony Obieżyświatem, przyjmuje go do służby 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Wymień zwyczaje panujące w krajach, które odwiedził głowy bohater.Czy mieliście sprawdzian z lektury ,,W 80 dni dookoła świata''?. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. Prawda Fałsz : 8. ze sprzedawcą sklepu mięsnego.. nieznany .. Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Hello Kitty.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Witaj na stronie Quizz.pl..

W 80 dni dookoła świata.

Czy Fileas Fogg byłby dobrym towarzyszem podróży?. Auda była wdową.. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkoła"W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Najpierw zwiedzisz Anglię, potem inne warte obejrzenia państwa.. tłum.. Opisz tego bohatera i odpowiedz na pytanie.. W roku 1872 dom pod numerem 7 przy Saville Row, Burlington Gardens, w którym w roku 1814 zmarł Sheridan, był zamieszkany przez Phileasa Fogga, członka londyńskiego klubu „Reforma", osobistość wybitną i wielce oryginalną.W osiemdziesiąt dni dookoła świata.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.Ile pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:.. Jeśli tak, to jakie były pytania?. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;Witaj na stronie Quizz.pl..

Kto jest autorem "W 80 dni dookoła świata"?

Sprawdzian z języka polskiego na rozpoczęcie nauki w 4 klasie szkoły… W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. Le tour du monde en quatre-vingt jours) - najpopularniejsza jednotomowa powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która została .Autor - Juliusz Verne Tytuł - " W 80 dni dookoła świata "Czas i miejsce akcji - 2 X - 21 XII 1872 r., Londyn, szlak podróży dookoła świata Bohaterowie - główny - pan Fogg, drugoplanowi : Jan Passepartout ( Obieżyświat ), detektyw Fix, pani Auda KRÓTKIE STRESZCZENIE : Główny bohater utworu, Fileas Fogg, to najbardziej tajemniczy z członków londyńskiego klubu " Reforma ".KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.. W 80 dni dookoła świataLekcja poświęcona omówieniu lektury pt. pytanie 1 z 10.. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. tylko jakie WY mieliście!. no wiem!. Test z odpowiedziami !. z barmanem z baru "Hild" 9.w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!.

U nas super gry W 80 dni dookoła świata online !

W Londynie większość swojego czasu Fogg spędzał: a) w domu b) u przyjaci .Język polski, Sprawdziany i testy praca klasowa z lektury pt. Praca klasowa z lektury W 80 dni dookoła świata 1.. Grę wyznaczają kolejne dni.Gatunek utworu.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów2.Lekcja poświęcona omówieniu lektury pt.. Podczas podróży wraz z bohaterami lektury uczniowie przeżyją niezwykle przygody i podejmą trudne decyzje.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?Fogga w Liverpoolu aresztował: Pułkownik Proctor angielski policjant Detektyw Fix Policjant Fox : 7.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. „Auda, utraciwszy rodziców, musiała wbrew swej woli zostać żoną starego maharadży z Bundelkundu.Jules Gabriel Verne W osiemdziesiąt dni dookoła świata tłum.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. Podobne działy .• W 80 dni dookoła świata • Juliusz Verne - biografia • W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe • W 80 dni dookoła świata - streszczenie w pigułce • W 80 dni dookoła świata - opracowanie • W 80 dni dookoła świata - bohaterowieW osiemdziesiąt dni dookoła świata (inne wersje tytułów wydań po polsku: Podróż na około świata w osiemdziesięciu dniach, Podróż naokoło świata w 80-ciu dniach, Podróż naokoło świata w ośmdziesiąt dni, W 80 dni dookoła świata) (fr..

Przed Tobą niezwykła podróż dookoła świata.

Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataSprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-14 21:35:20Co wiesz o lekturze " W 80 dni dookoła świata"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę „W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna świata, jego egzotyki i osobliwości.. Jako władca danego kraju będziesz mógł sprawnie rządzić całym ludem.. Rozpocznij quiz.. W 80 dni dookoła świata.. W 80 dni dookoła świata.. Fileas Fogg zamieszkiwał do przy ulicy: a) Saville Row 7 b) Saville Row 8 c) Saville Row 9 2.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:Auda - charakterystyka postaci „W 80 dni dookoła świata", wypracowanie.. że okrąży świat w 80 dni?. Autorem książki jest Juliusz Verne.. 90 dni B. 80 dni C .Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt