Sprawdzian ze znajomości imiesłowów
Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Wylosuj powieść Stephena Kinga!. Rozwiąż test!85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Podkreślony fragment wiersza, to: a) ożywienie b) porównanie c) epitetFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego Gdzie Tumnus zaprosił Łucję a do pałacu Czarownicy b do swojego domku c do starej szafyPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI Ludzi bezdomnych.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 .. Ćwiczenie z gramatyki języka polskiego.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. _____ imię i nazwisko 1.Z podanego tekstu wypisz imiesłowy i określ ich typ: Zmęczywszy się podróżą, marzyłem o gorącej herbacie.. Utwórz formy czasu przeszłego: Kto wita Tadeusza po przyjeździe do Soplicowa w ks. I ?. 4.Pogrzebu Polinika dokonała Antygona.. Nastepnie zaznacz prawidłową odpowiedź.. a) Po zakończeniu dyskoteki uczniowie udali się do domów.Sprawdzian gramatyczny - imiesłowy 1.Z podanych zdań wypisz imiesłowy i określ ich rodzaj..

Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc.

Ares był bogiem wojny.Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż bezpłatne testy wiedzy oparte o szkolne podręczniki.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI Granicy.doc.. Sprawdza znajomość treści lektury S. Zeromskiego "Syzyfowe prace" oraz wymaga od ucznia właściwego dysponowania czasem (dotyczy ostatniego zadania).Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Zaczarowana zagroda" Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 135498 razy.. Sprawdzian ze znajomości imiesłowów grupa I .. imię i nazwisko dataSprawdzian z imiesłowów dla klasy I gimnazjum (wersja A i B) Opracowała: mgr Małgorzata Rembiasz A.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico - o którym p.. Z której książki z serii "Wojownicy" pochodzi t.Krótki test wiedzy z imiesłowów.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Chciałbym kupić obraz, namalowany przez Jana Matejkę.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA.doc.. /10/ Kto wygłasza przemowę o grzeczności podczas kolacji w zamku Horeszków?. Test: Ludzie bezdomni - Stefan Żeromski Znajomość lektury Stefana Żeromskiego pt. Ludzie bezdomni..

...Testy ze znajomości lektur, Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.

(imię, nazwisko, klasa) SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI IMIESŁOWÓW.. Klasówka będzie Twoja!. 6.Kreon o pochowanie zmarłego podejrzewał strażników.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI PANA TADEUSZA.. 73% Test z KłamczuchyImiesłów to nieosobowe formy czasownika.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'INNEGO ŚWIATA'.doc.Sprawdzian z lektury „Chłopcy z Placu Broni" .. Rozróżniamy dwa rodzaje imiesłowów: przymiotnikowe (czynne i bierne) oraz przysłówkowe (współczesne i uprzednie) Imiesłowy przymiotnikowe, mimo iż zostały utworzone od czasowników, bardziej przypominają przymiotniki.. Oglądając ulubiony serial, robiła szalik na drutach.. Test: Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Góry nad wodą klęczą jak praczki, Pełzną owieczki-białe robaczki, Młoda kobieta gałązki ścina, Śpiewu jej pełna dolina.. /Wojski/ Po ilu latach wraca do Soplicowa Pan Tadeusz?. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Sprawdź swoją wiedzęOdpowiedz na pytania związane z książką pt. ,,Bracia Lwie SerceOskar i pani Róża sprawdzian z treści ………………………………………..

... Test ze znajomości lektury szkolnej Granica Zofii Nałkowskiej.

Rozwiązawszy to zadanie, musiałem odpocząć.. Przekształć każde z podanych wypowiedzeń pojedynczych: - w wypowiedzenie podrzędnie złożone okolicznikowe, - w wypowiedzenie podrzędnie złożone z imiesłowowym równoważnikiem zdania, - w wypowiedzenie współrzędnie złożone.. ze strachu pacjenta.. 85% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Rozwiąż test!Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. /Sędzia/Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. #granica #lektura #zofianalkowska.. Szukam odpowiedzi na pytania, dręczące mnie od dawna.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny .1 .. imi ę i nazwisko Przykładowy sprawdzian z czasownika 1.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. 3.Bracia Antygony zginęli w walce bratobójczej.. miał ktoś może już coś takiego?. 5.Symbolicznego pogrzebu dokonywało się poprzez rzucenie garści ziemi.. NigdyTest wiadomości ze znajomości środków poetyckich Przeczytaj uważnie podany fragment wiersza.. Tak jak one odmieniają się przez przypadki, liczby i rodzaje.Romeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia..

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Sprawdzian ze znajomości lektury.....'Skąpiec' Moliera.

"Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia Ratkiewicz "Spotkanie nad morzem" - sprawdzian wiadomości z lektury Beata .Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletterPlik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Gimnazjum - bezpłatne testy powtórkowe..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt