Testy sprawdzające z akademii pana kleksa

testy sprawdzające z akademii pana kleksa.pdf

Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Przyjemnie jest zapowiedzieć, że od tego momentu uczniowie wkraczają do Akademii pana Kleksa, by rozpocząć w niej naukę.. * Testy Sprawdzajace Z Lektury Akademia Pana Kleksa * profesjonal bukmacher gol 3 zyjac mazeniem w tv gofin druki listy plac Nokia Bb5 N95 Kalkulator Chomikuj podanie o przeniesienie w strazy granicznej wzor hentai digimon xros wars Zaproszenie Na 9 Urodziny Do Wydrukowania Bmw Serii 3 Typu E36 Sam Naprawiam Samochod ChomikujLista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Bardzo polecam!. 17 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyTEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. Udostępnij.. Kinga Czernichowska 31.01.2015. za: youtube.pl.. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Test wiedzy z zaklęć!. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.Akademia pana Kleksa - książka dla dzieci napisana przez Jana Brzechwę i wydana w 1946 roku.. Przekonaj się sam!. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?Gdy mamy przygotowane stanowiska pracy, przy każdym z nich rozłożone akcesoria wraz z kopertami instruktażowymi dla zespołów, a uczniów podzielonych na grupy - możemy rozpocząć zajęcia.. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009..

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Ile lat ma Adam Niezgódka?. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka .Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Szukaj.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. ZapraszamyJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Skomentuj.. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Dziękuje za taki fajny .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..

Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia ...Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.

Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Autorem książki jest Jan Brzechwa.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. Później jeszcze wiele razy chodził do różnych bajek na prośbę pana Kleksa, przynosząc z nich różne przedmioty.. Przekonaj się sam!. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.• Streszczenie „Akademii pana Kleksa" w pigułce (z video) • Akademia pana Kleksa - bohaterowie • Akademia Pana Kleksa - opracowanie • Opis nauki w Akademii pana Kleksa • Opis poszukiwania skarbów • Historia Mateusza • Opowieść o Akademii pana Kleksa - główny wątek powieści • Czas i miejsce akcji „Akademii pana .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona ...Akademia pana Kleksa - test z lektury.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek..Komentarze

Brak komentarzy.