Test z lektury 80 dni dookoła świata z odpowiedziami

test z lektury 80 dni dookoła świata z odpowiedziami.pdf

ma ktoś odpowiedzi bo to trochę trudne.Co wiesz o lekturze " W 80 dni dookoła świata"?. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Literatura "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" - test znajomości lektu.. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. 90 dni B. 80 dni C. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkołaSprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. 8.Zapraszamy do rozwiązania poniższego testu, dzięki któremu dowiesz się, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „W 80 dni dookoła świata".. .Kartkówka ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata" .. JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1.. Ile czasu miał Fogg na przebycie świata?. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Wyrwał ją z rąk kapłana, który się nad nią modlił.. Przygotuj się do sprawdzianu bądź odpowiedzi ustnej.Quiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Podgląd treści.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Jakiego koloru jest kokardka Hello Kitty?„W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Sprawdź czy znasz odpowiedzi na pytania zawarte w teście, który zbudowany jest z 17 pytań..

W 80 dni dookoła świata Dobry test z lektury.

Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Co Fogg chciał zrobić w 80 dni?. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .Geneza, czas i miejsce akcji „W 80 dni dookoła świata" należy do najpopularniejszych dzieł Juliusza Verne - a przynajmniej w krajach anglojęzycznych i w Polsce.. mam jutro test i nie wiem czy znam ją wystarczająco licze na szybką odpowiedż To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćIle pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Hello Kitty.. pytanie 1 z 10.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1..

Test dotyczy lektury „W 80 dni dookoła świata" J. Verne i zawiera 17 pytań.

Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)W 80 dni dookoła świata.. Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) 500 000 franków 5.. 6 Obserwuj autora .Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Quiz w Poczekalni.. zagrać w wista.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. O czym zapomniał Passepartout przed podróżą?. Literatura Książki z Twojego dzieciństwa .216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1.. Jedno z miast znajdujących się w Japonii, odwiedził je pan Fogg w .Problematyka "W 80 dni dookoła świata" Juliusz Verne wielokrotnie w swojej twórczości zajmował się tematem podróży, gdyż była to jego wielka pasja.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2.. Książka opowiada o pewnym, niezwykle tajemniczym angielskim dżentelmenie, który zakłada się z członkami klubu „Reforma" o to, że opłynie kulę ziemską w zaledwie 80 dni.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. okrążyć cały świat.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821 .. Lektury szkolne.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz..

Test z odpowiedziami !

Zapraszamy!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika.. założyć się z przyjaciółmi.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Witaj na stronie Quizz.pl.. // odpPowtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub odpowiedź ustną z języka polskiego.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jakiej narodowości był sługa Fogga?Macie jakiś test do lektury w 80 dni dookoła świata?. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Słówka - testy; Słówka - lekcje; Testy po angielsku; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Testy na prawo jazdy:Test z lektury .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Z jakiego miasta pochodził Jean?. Wyślij zgłoszenie.. Lektura „Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowa, test.Dzień, w którym Pan Fogg przyjmuje nowego służącego..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Czytaj uważnie polecenia.. Pierwszy wyraz tytułu gazety, która uważała, że pan Fogg jest dżentelmenem.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. Test z języka polskiego dla kl. IV Co zginęło z Banku Anglii?. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. Więcej.. Test z lektury pod tytułem ,,W 80 dni dookoła świata" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test dodany 11 lat temu przez lipiec1.. Pobierz.. // odp; Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki.. // odp; Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń.. Miał jednocześnie świadomość, jak bardzo powiększyły się możliwości człowieka jego czasów w związku z rozwojem techniki, i właśnie tą myśl zawarł w utworze.Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Fileasa Fogga, głównego bohatera książki J. Verne pt.: „W 80 dni dookoła świata".. Inne testy z kategorii.. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. 70 dni 3.Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 .. wiolkaok / sprawdziany testy / język polski / w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx Download: w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx.. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Co zginęło z Banku Anglii?. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. Hello Kitty jest: Jakiej rasy jest Hello Kitty?. Do ilu bibliotek klubowych należał pan Fogg?. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. Klub, do którego należał pan Fogg..Komentarze

Brak komentarzy.