Sprawdzian z lektury mikołajek i inne chłopaki
Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Szukaj.. Perzekonaj się, jak dobrze znasz szkolną lekturę!. 1.Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Uczniowie wzajemnie się oskarżali o kradzież.. Eliza_Kosko 2 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9. .. Inne tryby nauki.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Udostępnij.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. Kto z K-raperów jest Twoją bratnią duszą?. Serwis zamknięty.. Streszczenie „Mikołajek i inne chłopaki" to utwór stanowiący trzecią część cyklu powieści o przygodach tytułowego Mikołajka - małego chłopca z Francji.. Na swojego wychowawcę Mikołajek z kolegami mówią: A.. Marzec 2013 .. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek..

streszczenie lektury Mikołajek i inne chłopaki.

Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Podał je Gotfydowi, ten Rufusowi, potem kolejnym kolegom, aż trafiły do Alcesta.. Mama wzięła od niego banknot i dała mu monetę na jedn ą czekolad ę.. Udało się to Mikołajkowi, poniewa Ŝ sporo dzieci chorowało.. Streszczenia - wykaz wszystkich wyszukańMikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 8.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. W skład serii wchodzą teksty powstałe w 1963 r., które były drukowane na łamach czasopisma .Mikołajek wrócił z płaczem do domu.. 0 0 17.05.2014 o 12:25 rozwiązań: 1.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Nauczycielka poprosiła, by koledzy oddali kredki Mikołajowi.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Mikołajek wrócił do domu smutny, ponieważ pudełko było zepsute, niektóre kredki połamane i co najważniejsze - nadal brakowało jednej z kredek.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?

jest pupilkiem naszej pani i stale ma pietra, że któryś z chłopaków zajmie jego miejsce, ale myśmy się bardzo ucieszyli, że teraz najlepszym uczniem będzie Kleofas, który jest fajnym"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?test z lektury mikołajek gościnny; test z lektury mikołajek klasa 4; test lektury mikołajek; testy z lektury mikołajek; wypracowanie z lektury mikołajek; test z lektury mikołajek chomikuj; test z lektury mikołajek i inne chłopaki; test z lektury mikołajek część 1; test do lektury mikołajek; sprawdzian z lektury mikołajek .Witaj na stronie Quizz.pl.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Dynastia Miziołków" Joanny Olech.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Zobacz quiz: Mikołajek..

Test: Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy ...lektura mikołajek i inne chłopaki.

Mikołajek stwierdził, że nic przez nic nie widać.. * Państwo Courteplaque - rodzice Jadwini.. Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. Chłopcy przekazywali sobie okulary z rąk do rąk.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jak ma na imię koleżanka Boba Budowniczego pracująca w jego firmie?lektura .. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Lektura „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe, test.. Najlepsza odpowiedź .MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI Przełożyła Barbara Grzegorzewska .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017.. Jako pierwszy postanowił przejecha ć si ę tata.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Mikołajek i inne chłopaki, którą napisał Goscinny René, Sempé Jean-Jacques, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Download: mikolajek i inne chlopaki test..

Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie, plan wydarzeń.

Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R Wyświetlony: 38369 razy Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Odsłon: .. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;; Odpowiedz.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Skomentuj.. Pani Courteplaque jest bardzo nerwowa, a pan Courteplaque, który pracuje na trzecim piętrze domu towarowego Mały Ciułacz, w dziale z obuwiem, jest pokłócony z tatą Mikołajka.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury.. .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Jakiego koloru jest kask Boba Budowniczego?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sprawdź siebie samego.. Rosół .Mikołajek chce się z nią w przyszłości ożenić.. Odpowiedz.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. proszę o pomoc .. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. 3) rower Tata obiecał kupić Mikołajkowi rower, gdy b ędzie w pierwszej dziesi ątce z arytmetyki..Komentarze

Brak komentarzy.