Sprawdzian z państw i stolic europy
Jutro mam kartkówkę ze stolic państw Europy, już długo się uczę i mega ciężko mi to zapamiętać (geografia jest moją słabą stroną ehh) Znacie jakiś sposób, żeby szybko się ich nauczyć?Państwa Europy i ich stolice.. Komentarze (3) Brak .. co z tym Watykanem?. Największym z nich jest Rosja, a najmniejszym Watykan.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Test Dopasuj stolicę do kraju - Europa - część II Test Dopasuj stolicę do kraju - Europa - część III Test Państwa (kontur) - Europa - część 1 Test Państwa (kontur) - Europa - część 2 Test Państwa (kontur) - Afryka - część 1 Test Państwa (kontur) - Afryka - część 2 Test Państwa (kontur) - Afryka - część 3Albania Tirana Andora Andora Austria Wiedeń Azerbejdżan Baku Belgia Bruksela Białoruś Mińsk Bośnia i Hercegowina Sarajewo Bułgaria Sofia ChorwacjaEuropa: państwa i ich stolice, test z geografii .. Wypisz wszystkie stolice i sprawdź swoją znajomość geografii.. Szukaj.. Testy \ Geografia \ Stolice państw Europy; Stolice państw Europy, test z geografii Nazwy stolic Europy.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie państwa są w europie?. doładuj komentarze.. W teście ze stolic Azji też jest uwzględniony.Rozwiąż test ze stolic Europy.. Potrafisz dopasować wszystkie lub większość państw do ich stolic!. #Europa .Zobacz podobne quizy: #europa #kraje #podroze #stolice #zgadywanka ..

Sprawdzian z nazw stolic całego świata.

Czy odgadniesz wszystkie?. Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Sandram1993 • 4 lata temu • #geografia #historia #podroze #stolice #zgadywanka .Przyporządkowanie stolic państw Europy do odpowiednich państw nie będzie już problemem dzięki nauce z tymi fiszkami.. Europa Serwis .Stolice państw europejskich - ściąga z geografi do skopiowania i wydrukowania Napisano: 03.12.2018 15:36.. Odpowiedz.. Potrzebuję na geografię.. 85 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Proszę o POPRAWNE wypisanie mi 45 państw Europy i ich stolic.. ile ich jest?. Test: Europa - stolice Test ze znajomości stolc Europy.. Z góry dziękuję.Naucz się europejskich państw i ich stolic!. Lekcja 11.. Geografia świata.. Sprawdź, czy znasz 20 stolic państw europejskich!. Zawiera 42 pytań.. W teście Stolice Europy znajdziesz .Stolice państw - państwa stolic, - Europa, test z geografii WSZYSTKIE stolice i państwa Europy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Wyślij linka znajomym i porównajcie wyniki.. Kto zna lepiej stolice państw świata .W Europie znajduje się 46 państw (włącznie z państwami tylko częściowo leżącymi w Europie, a bez terytoriów zależnych i separatystycznych).. Na dzień dzisiejszy do państw Europy zaliczamy 46 krajów..

... 46 pięknych stolic Europy.

poleca 73 % .. stolice państw europejskich.. #geografia #stolice #Europa #gimnazjum .. Test zawiera pytania o stolice 46 państw znajdujących się w Europie.. Podział polityczny Europy.. Niektórym są też potrzebne inne nazwy niektórych państw.45 państw i stolic Europy?. czarnykot 4 lata temu.. Jeżeli potrafisz bezbłędnie odpowiedzieć na każde pytanie, oznacza, że jesteś ekspertem w tej dziedzinie.Jak szybko nauczyć się stolic państw Europy?. Udostępnij.. Zdjęcia załączone do zestawu pozwalają także na szybkie zlokalizowanie danego kraju na mapie Europy.. Poziom bardzo trudny.. Będę baaaardzo wdzięczna.Czy pamięta może ktoś co było na sprawdzianie z geografi Środowisko przyrodnicze i ludność Europy klasa 6 dział 3 proszę o pomoc 2020-03-03 18:00:33; .. Za tydzień pan z Geografii będzie nas pytał przy mapie a zostało mi do nauki 50 stolic i państw Europejskich.. Państwa i polityka Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Znasz się na geografii?. Test: Stolice krajów - Europa Test ze stolic z kontynentu: Europa.. Rozwiąż test.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jakie są państwa europy i ich stolice.. Nieoceniona pomoc przy nauce geografii.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, .Stolice państw europejskich drukuj..

... Stolice państw świata - Europa!

Zablokuj Zgło .Nazwy stolic Europy.. Materiały powiązane z testem: Test: Stolice państw - państwa stolic, - Europa WSZYSTKIE stolice i państwa Europy.. Fiszkoteka sprawi, że geografia nie będzie już stwarzać problemów.. Estonia WSZYSTKIE.. 40 pyta .Sprawdź, czy znasz 20 stolic państw europejskich!. Dzięki fiszkom szybko i bez trudności zapamiętasz wszystkie z nich, dodatkowo, swoją wiedzę w tej dziedzinie można później przetestować w specjalnej grze.. Skomentuj.. Idealna pomoc w trakcie nauki na test z geografii.Lista stolic państw świata według kontynentów Z Wikipedii, wolnej encyklopedii To jest najnowsza wersja przejrzana , która została oznaczona 14 sty 2020 .W tym teście możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat stolic krajow Europy.Quizy geograficzne - geografia Polski, geografia świata.. Stolice państw Europy z Fiszkotekąhehe lool jak można nie wiedzieć jak się stolice państw europy nazywają!. drukuj.. poleca 85 % .. stolice państw europy stolice państw europejskich stolice europy europejskie stolice stolice krajów europy stolice krajów europejskich (0) Brak komentarzy Dodaj komentarz.. mam spr z państw i stolic Europy, pomocy!Wg listy na wikipedii Zawiera 47 pytań.. Na kolejnej lekcji kartkówka z mapy Europy cz.1 - należy wskazać na mapie (oczywiście bez używania atlasu) obiekty z powyższego ćwiczenia czyli: ..

Jak dobrze znasz stolice państw?

Do Unii Europejskiej należy 28 państw (z czego jedno leży geograficznie na terenie Azji - Cypr).W załączniku mapa Europy i Azji państwa i stolice.. Sprawdź się w naszym teście!. Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.Sprawdźmy, czy jesteś w stanie wskazać stolicę każdego z tych azjatyckich państw!. Geografia świata.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Mapa polityczna Europy Największym państwem w Europie jest Rosja o pow. 4,5 mln km² (razem z częścią azjatycką 17 075 426 km²), a najmniejsze - Watykan o pow. 0,4 km² [1] .Stolice państw świata (bez Afryki).. Odrzuciłem, ponieważ (za Wikipedią) leży częściowo w Europie, a częściowo w Azji (choć trzeba przyznać, że "bardziej" w Azji, bo aż 88% procent jego terytorium znajduje się na tym kontynencie).. Rozpocznij quiz .. A czy potrafisz wymienić wszystkie stolice państw?. Pytania zawarte w teście.. Chcesz znać wszystkie Stolice Europy, to skorzystaj z tego kursu!.Komentarze

Brak komentarzy.