Sprawdzian unit 5 życie rodzinne i towarzyskie
0 0 Odpowiedz.. Poziom rozszerzony na Uczę.pl.. Życie rodzinne i towarzyskie RELATIVES - krewni AUNT - ciocia UNCLE - wójek BOYFRIEND - chłopak GIRLFRIEND - dziewczyna BRIDE - panna młoda GROOM - pan młody SISTER - siostra BROTHER - brat FATHER - tata SON - syn MOTHER - mama DAUGHTER - córka COUSIN - kuzyn FATHER-IN-LAW - teść FIANC - narzeczony FIANCE - narzeczona GRANDFATHER - dziadek .Zawiera 41 pytań.. Macie może klucz do tegoż unit a jak nie to może chociaż z innego.. unit 5 życie rodzinne i towarzyskie.Katalog testów Słownictwo Słówka Sprawdziany 5A i 5B z kluczem.. Z unit 5 życie rodzinne i towarzyskie - chodzi mi o te drukowane.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. proszę o rozwiązanie i sprawdzenie rozwiązanej części .. Longman - Życie rodzinne i towarzyskie słówka cz. 1; Longman - Życie rodzinne i towarzyskie słówka cz. 1, test z języka angielskiegoLongman - Życie rodzinne i towarzyskie, słownictwo, Longman repetytorium, matura podstawowa, test z języka angielskiego Test sprawdzający znajomość słownictwa z działu Życie rodzinne i towarzyskie z repetytorium maturalnego Longman Matura Podstawowa.Repetytorium 5 "Życie rodzinne i towarzyskie" Repetytorium 5 "Życie rodzinne i towarzyskie", test z języka angielskiego Przetłumacz podane słowo na j. angielski.Abitur..

Rozdział 5 „Życie rodzinne i towarzyskie".

Kliknij i odpowiedz.3 Życie rodzinne i towarzyskie • inne2 • pliki użytkownika anusiek27 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 3 Życie rodzinne i towarzyskie TN.doc, 3 Życie rodzinne i towarzyskie.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich .Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. Odpowiedzi.. załóż konto; zaloguj się; log in log in; stwórz fiszki; kursy językowe; jak to działa; katalogZnasz odpowiedź na zadanie: J.angielski 1 gimnazjum Unit 5 ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE?. Średni wynik: 87,35 %.języki obce.. Radzę nie zamieniać miejscami pytań i odpowiedzi.. Proszę pomóżcie.V.. Poziom: Beginner.. Test rozwiązano 7537 razy..

21 2 NIT ycie rodzinne i towarzyskie U P PY 2.6.

Możesz też poćwiczyć pod linkiem Nauka słówek: Życie rodzinne i towarzyskie lub powtórzyć Życie rodzinne i towarzyskie matura 2015 - fiszki.J.angielski 1 gimnazjum Unit 5 ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE.. Przetłumacz na język angielski podane słowa związane z rodziną i życiem towarzyskim.. Pliki cookie związane z treściami reklamowymi (należące do stron trzecich) gromadzą informacje, dzięki którym reklamy zarówno na stronie macmillan.pl jak i poza nią są zgodne z zainteresowaniami użytkowników.LONGMAN P+R UNIT 5 : Życie rodzinne i towarzyskie.. Jeśli nie wiecie wszystkich odp do tego unit to podajcie to co wiecie.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Życie rodzinne i towarzyskie - tabela słówek - poziom podstawowy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Uzupełnij poniższe minidialogi (3.1.. 0 ocen | na tak 0%..

Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 1.

rozpocznij naukę .05 Życie rodzinne i towarzyskie repetytorium matur.. 05 Życie rodzinne i towarzyskie repetytorium maturalne Longman poziom podstawowy 0 196 fiszek KaDe.Życie rodzinne i towarzyskie, test z języka angielskiego Słówka.. ), wybierając brakującą wypowiedź jednej z .Start studying Unit 5 życie rodzinne i towarzyskie.. Rodzina i życie towarzyskie - słówka cz. 1.. Unit 5 - Życie rodzinne i towarzyskie 0 197 fiszek anitalubiczgruzewska.. Piąty rozdział słownictwa w oparciu o podręcznik Matura 2015 repetytorium MACMILLAN jest do waszej dyspozycji dzięki Robertowi.. Rozdział 5 przybliża słownictwo z zakresu tematycznego ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE.. angielski.. słówka i zwroty z unitu 5 ksiażki Longmana podstawy + trche z rozszerzenie głównie pierwsza strona tego działu.. Jak wiele podręczników .Start studying życie rodzinne i towarzyskie macmillan sprawdzian szóstoklasisty..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt