Sprawdzian ze znajomości treści lektury quo vadis
Zagłębiając się w coraz dalsze stronice powieści, powoli zacząłem odkrywać jej przesłanie.. Prosze o podanie pytan a najlepiej jak i odpowiedzi do nich nie obrażę się również za ogolnie PDF.. Test- patriotyzm.doc.Test wiedzy z „Quo Vadis" .. Quiz w Poczekalni.. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania .Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 .. Opracowanie.Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Testy \ Lektury szkolne \ Quo vadis - Henryk Sienkiewicz; Quo vadis - Henryk Sienkiewicz, test z lekturyHenryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Egzamin z polskiego w podstawówce.. Napisz do nas.. W 1905 r. pisarz otrzymał za nią Nagrodę Nobla.. Pilne !. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Robię uczniom zapowiadane kartkówki ze znajomości lektur.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Książka została wydana w 1895 roku.. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. Przystępując do pracy, pamiętaj, aby udzielać odpowiedzi pełnym zdaniem.85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości..

Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?

do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.. Jednym wychodzi ten sprawdzian na zdrowie, a innym nie.. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Do czego służyła lektyka?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Stwórz swoją książkę!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Nad Niemnem.doc.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. ZAMKNIJ X.. Na stronie używamy cookies.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Dwa światy: chrześcijański i pogański ścierają się ze sobą.- omówienie-streszczenie treści powieści "Quo vadis"; .. 06 "Quo vadis" - omówienie lektury.. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali, ale nie zapamiętali.. Testy \ Lektury szkolne \ Quo Vadis; Quo Vadis, test z lektury Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo vadis H. Sienkiewicza to jedna z najlepszych polskich powieści.. Pamiętaj, że w odpowiedziach nie może być błędów ortograficznych.Za błędy ortograficzne w odpowiedziach odejmuję 1 pkt, za odpowiedzi formułowane inaczej niż w poleceniu -1pkt.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka Sienkiewicza..

"Quo vadis" - test znajomości lektury.

Czy powinieneś zostać pisarzem?. 73% Test z KłamczuchyQuo vadis - treść lektury - strona 16 że zdołamy się od tego wykręcić, chyba że zechcesz słuchać o zniewieściałości czasów dzisiejszych.. List zamieszczony jest w nielegalnej gazetce.. Sprawdzian ze znajomości treści lektury Przygody Tomka.doc.. Test wiadomości o nocach i dniach.doc.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Pytania do lektury Quo Vadis Bardzo proszę o pomoc, .. ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy.. Udostępnij.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; .. sprawdzian ze znajomości lektury w klasie IV Małgorzata Lizun; .. (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb).. Czy powinieneś napisać własną .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań..

Tego testuSprawdzian ze znajomości i zrozumienia treści lektury „Wujek Karol.

Pytanie 1 /16.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na postawione pytania.. Aby więc sprawdzić, czy to naprawdę takie trudne, … Czytaj dalej →Sprawdzian z treści lektury „Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: 1.W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?. 85% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Jest to powieść panoramiczna, w której ukazany został Rzym za panowania Nerona, w czasach prześladowania chrześcijan.. Oni tam mają bażanty w kurnikach, ale ich nie jedzą wychodząc z zasady, że każdy zjedzony bażant przybliża koniec potęgi rzymskiej.A Imię, nazwisko, klasa Znajomość treści Quo vadis?. Kto jest przyjacielem Marka .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Przerwij test.. Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury.. Treść lektury; Test Twojej wiedzy!. Głównymi bohaterami utworu są; patrycjusz rzymski Petroniusz, Marek Winicjusz i jego ukochana Ligia.. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?Test z lektury - Quo Vadis!. Skomentuj.. Powtórz przed sprawdzianem.. Będąc z wizytą u Pomponii i Aulusa Marek Winicjusz zobaczył niezwykłą dziewczynę z rodu Ligów, którą gospodarze gościli w swoim domu, zachwycił się jej urodą i wdziękiem .Sięgając po „Quo vadis" nie kierowałem się chęcią przeczytania go z własnej woli, lecz traktowałem je jako narzucone mi zadanie, przecież to lektura!.

Nigdy Zawiera nieodpowiednie treści?

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Można w niej odnaleźć bogactwo szczegółów obyczajowych, drobiazgowe opisy ubiorów, wnętrz .Zobacz quiz: "Quo vadis".. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazka #lektura #quovadis #sienkiewicz #testwiedzy .. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1.. "Quo vadis" - test znajomości lektury.. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Literatura Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz .Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Jak bowiem można zapamiętać informacje z kilkuset stron?. Wyślij zgłoszenie.. Kapłańskie lata Papieża"Pawła Zuchniewicza po jej omówieniu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Sprawdzian wiadomości o lekturze w PUSTYNI.doc.. Wiedza z wami podstawówka 57,293 views.Potrzebuję testu z lektury Quo Vadis wydawnictwa !. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis..Komentarze

Brak komentarzy.