Test ze znajomości lektury pana kleksa

test ze znajomości lektury pana kleksa.pdf

// odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Pan Kleks jest średniego wzrostu, ale nie wiadomo zupełnie, czy jest gruby, czy chudy, albowiem cały tonie po prostuTEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. Skomentuj.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. Test ze znajomości lektury pt. „Akademia pana Kleksa .Test dla uczniów klasy V sprawdzający znajomość treści lektury "AKADEMIA PANA KLEKSA".. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Przed Wami test ze znajomości lektury.. Serwis zamknięty.. Autorem książki jest Jan Brzechwa.. ZapraszamyTest z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Bardzo fajny quiz może też zrobię taki quiz"Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Przede wszystkim nigdy nie wia-domo, co pan Kleks danego dnia wymyśli, a po wtóre - wszystko, czego się uczymy, jest ogromnie ciekawe i zabawne..

test do lektury Pan Tadeusz.

Rozpocznij test.. Podobne działy .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012 .. poczta.anka / szkoła / podstawówka / polski / lektury / Akademia Pana Kleksa / TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx .. ze taki przekręt w nazwie pliku:( odpowiedzi nie .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Przekonaj się sam!. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa .1.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. 10-10 jutro mam test więc to dobrze.. doggyster 2 lata temu.. Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaAKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Pytania dotyczące lektury pan Tadeusz.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. "Pan Tadeusz" - test z rozumienia czytanych treści Ireneusz Babilec "Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia Ratkiewicz"Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Jakie hasło dał Podkomorzy.. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Hrabia i Tadeusz podczas polowania zostali zaatakowani przez.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Życzę powodzenia!justin bieber ameryk test z pierwiastków test o dojrzewaniu bayern munchen test z filmu test z matematyki opium w rosole gdzie to jest papież polak test o sporcie co wiesz?. Początkowo najbardziej dziwiła mnie okoliczność, że piegi te codziennie zmieniały swoje położenie: jednego dnia zdobiły nos pana Kleksa, nazajutrz znów przenosiły .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

Pytania z lektury Pan tadeusz.

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagaryZobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając zbrodnię.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. usa znaki gwiazdy polskie test z historii polski matura z wos najmodniejsze trendy anime i manga biblia plusliga infa quiz o celebrytach test z języka włoskiego biologia .pana Kleksa.. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcy.. Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Infirmeria dla chorych.. Nie pamiętam, czy wspomniałem już o tym, że twarz pana Kleksa po prostu upstrzona jest piegami.. Warto (…) opisać strój pana Kleksa i jego wygląd.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?.

Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.

Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „AKADEMIA PANA KLEKSA" .Pan Kleks na jego upór ma specjalne lekarstwo, a mianowicie - piegi.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Udostępnij.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Historię zamku Horeszków Hrabiemu opowiada.. 17 pytań.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze .Akademia Pana Kleksa.. 4.Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..Komentarze

Brak komentarzy.