Test szatan z siódmej klasy z odpowiedziami

test szatan z siódmej klasy z odpowiedziami.pdf

Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. garbaty) c.dostał do przetłumaczenia od panny Irenki 12.Dowiedział się z listu, że dalszych wskazówek co do skarbu należy szukać: .. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Powieść „Szatan z siódmej klasy", która jest dziełem Kornela Makuszyńskiego, to opowieść przygodowo - detektywistyczna, opisująca wakacyjne przygody siedemnastoletniego chłopca, Adasia.. profesora Gąsowskiego.. Recenzja „Szatana z VII klasy" Kornela Makuszyńskiego.. Z boskiej komedii Dantego 2. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. 2.Test z wiedzy lektóry.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Rozpocznij quiz.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. fałszywego malarza.. FunTest.pl.. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

... Szatan z siódmej klasy - test.

Szukaj.. czyli test z Angielskiego na pora .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Materiały powiązane z testem: .. Test: Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. by franciszka.. Odpowiedz na pytania.. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:krótki test z lektury "szatan z siódmej klasy" pomożecie?. Lektury szkolne.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. 3 Obserwuj autora Zobacz profil .Odpowiedzi: 1.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o Janie Brzechwie.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1. franciszka..

Szatan z siódmej klasy - Test .

Szatan z siódmej .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Ile lat miał Adaś Cisowski: dwanaście, piętnaście, siedemnaście, osiemnaście.„Szatan z siódmej klasy" .. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianTest znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz .Recenzja "Szatana z VII klasy" Kornela Makuszyńskiego.. Tylko pytanie takie na logikę.. Agata_Froncz 2 lata temu.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Tagi dla tego testu: test HapyDziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". To zależy też od testu.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szatan z siódmej klasy - tematy wypracowa .„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. PowodzeniaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zabawne Jaką .Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Juliusz Słowacki.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Ogólna wiedza literacka .. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. podajcie w odp .. Rozwiąż test!ni źli klasa siódma w czasie pokoju.. Podobne działy.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test..

Szatan z siódmej klasy.

1 i odp itp. !. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. pytanie 1 z 15.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Kornelia Makuszyńska.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. proszę o odpowiedzi W którym roku rozgrywa się akcja powieści ?. Test z wiedzy lektóry.. Szatan z siódmej klasy.. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury.. Kornel Makuszyński.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Quiz w Poczekalni.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. "Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Witaj na stronie Quizz.pl.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.Komentarze

Brak komentarzy.