Lew czarownica i stara szafa test sprawdzający do wydruku

lew czarownica i stara szafa test sprawdzający do wydruku.pdf

Udostępnij Udostępnij wg Renatus26.. Kiedy czarownica wpada we .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Sprawdź się!. Opcje.. • Na wsi i w Narni, • W mieście i na wsi, • W mieście.. Test, który zda tylko prawdziwy fan serialu "Do.. Jaki pseudonim otrzymałbyś, gdybyś był bohatere.Zawsze dostają się do Narnii za pomocą przedmiotu który jest magiczny.. Rozwiąż test i sprawdź!test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa.. Motyw.. Rozwiąż test!Opowieści z Narni.. W jakim mieście mieszkały?. Wymagane logowanie.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Rozwiąż quiz!. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Opowieści z Narnii to książka opowiadająca o dwóch światach realnym i bajkowym.. Język polski .. Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% .Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"..

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

Pokaż więcej Pokaż mniej .. Określ czas akcji powieści.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" Szukaj.. Sprawdź, ile pamiętasz!. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3. sciaga.pl menu profil.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego Gdzie Tumnus zaprosił Łucję a do pałacu Czarownicy b do swojego domku c do starej szafy.. Osadź.. Zaloguj się lub .. (9/10) Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Nagle słyszą ogłuszające pęknięcie, dostrzegają przełamany Kamienny Stół i zniknięcie ciała Aslana.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.TEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" 1.. ?Test z treści Lew czarownica i stara szafa Dlaczego dzieci zostały wysłane do domu Profesora ?. Pokaż wszystko.. Czy to żart?. Sprawdź się!. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. - Felix, Net i Nika oraz Gang N. Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. 5.Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Co Łucja tam zobaczyła Gdy faun dochodzi do siebie pyta Łucję, czy jest córką Ewy.Co wiesz o opowieściach z Narnii?. Czym jest Narnia?. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Test z lektury!. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Lew przywrócił do życia posągi w Domu Czarownicy:Lew, czarownica i stara szafa" .. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Więcej.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Edytuj elementy.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. w okresie bombowych nalotów na Londyn dzieci nie były tam bezpieczneĆwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Napisz do nas.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa (ang. The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe, 2005) - film przygodowy w konwencji fantasy, który powstał na podstawie powieści C.S. Lewisa pod tytułem Lew, czarownica i stara szafa z serii Opowieści z Narnii, jego kontynuacja Opowieści z Narnii: Książę Kaspian pojawiła się 3 lata później.C..

Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.

Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnyc.. Jaką złotą radę dostałbyś od Małego Księcia.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-01-15 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. Kliknij .Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. // odp.Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. merken in "Meine Apps"Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści „ Lew, czarownica i stara szafa"?. Podaj swoje imię: Jak nazywa się najmłodszy osobnik z rodzeństwa?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. "Opowieści z Narnii.. Autorem książki jest C.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski ..

PDF Materiały do wydruku.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii;Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?. Rodzeństwo zawsze spotyka się ze złem, które za wszelką cenę chcą pokonać i sprawić żeby w Narnii nigdy nie było już źle.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lew, Czarownica i stara szafa.. Opublikowano: 25 luty 2010 | kared | Drukuj | E-mail | .. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. // odp.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa..Komentarze

Brak komentarzy.