Sprawdzian znajomości opowieści z narnii
Porównaj biblijną opowieść o początkach z greckim mitem.. jaka dokonała się w Raskolnikowie.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!jakie mogą być pytania z lektury opowieści z narni?. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Ogólna wiedza filmowa.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Powodzenia!. Przejściem do krainy Narnii.. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. Sprawdź, ile pamiętasz!. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. S. Lewisa .. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Rozpocznij quiz.. W jaki sposób dzieci dostawały się do Narnii .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole .„Opowieści z Narnii.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Na jakie zwierzę władcy Narnii polowali, gdy nieoczekiwanie znaleźli się domu w Anglii ?.

Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.

- kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał RadyjkoKatalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Patyczak 3 lata temu.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Podobne działy.. Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz "Opium w rosole".TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Wiadro.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ „Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Lew, czarownica i stara szafa" .. 80% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. Udostępnij.. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Opowieści z Narni.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Sprawdź się!. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa„Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta..

Anime ...Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" ... 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.

Zawsze była posłuszna Aslanowi, doceniała to, co uczynił dla jej brata.2014-02-15 11:40:28 NaKusia1 Bardzo fajny test, ale naprawdę, jedno pytanie jest długie, i zanim je przeczytałam, to całe te 10 sekund minęło.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Co zabrały z szafy?. Rozwiąż test i sprawdź!Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Opowieści z Narnii.. Postacie i gatunki filmowe.. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMoże znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?. Czy to żart?. Ocalenie mogą przynieść tylko dzieci.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. Latarnia.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.

.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Biała czarownica.. ZapraszamyZobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Wykorzystaj w tym celu wnioski z interpretacji podanych fragmentówi znajomość całego utworu Fiodora Dostojewskiego Zbrodnia i kara.TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Lew, czarownica i stara szafa".Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Skomentuj.. Piotr..Komentarze

Brak komentarzy.