Chłopcy z placu broni sprawdzian z odpowiedziami

chłopcy z placu broni sprawdzian z odpowiedziami.pdf

Wyślij zgłoszenie GerebCzele.. Sprawdź się!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Odp.Gereb 2.Który z Chłopców umarł na końcu książki Odp.Nemeczek 3.Który z głównych bohaterów książki był najstarszy?Wymień Imię,nazwisko,wiek.. Zdrajcą został Gereb.. Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Podaj nazwiska tych postaci i wyjaśnij, z którym z obozów każda z nich się wiąże, i w jaki sposób.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. !Serwis zamknięty.. Gatunek.1.Jak miał na imię chłopiec,który zdradził Chłopców z Placu Broni?. Jaki plan walki o Plac Broni wymyślił Boka?. Szkoła podstawowa klasy 4-8 .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Odp.Czerwone Koszule 5.Kto był szefem Czerwonych Koszul?Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B)Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. a) Fałsz b) Prawda 2.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

Jaki stosunek do Placu Broni mieli chłopcy?

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdzian z języka polskiego na rozpoczęcie nauki w 4 klasie szkoły… Materiał okołocyklowy .. c) Czele.. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni przytomnie wykorzystali to chwilowe załamanie wroga.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Feri Acz podniósł się z ziemi, otrzepał z kurzu ubranie i poczerwieniały na twarzy, gniewnym wzrokiem rozejrzał się wokoło.Witaj na stronie Quizz.pl.. d) Nemeczek.Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".Witaj na stronie Quizz.pl.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. Dlaczego Bokę niepokoiło zachowanie Gereba?. Kto udał się do Ogrodu Botanicznego?. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.

Rozwiąż test.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. Quiz w Poczekalni.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Chłopcy z placu broni streszczenie; Lektura Chłopcy z placu broni; Chłopcy z Placu Broni - Z kim walczyli chłopcy?. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Czy była to jednomyslna decyzja?. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Chłopcy z placu broni - test .. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika skrzynkasm • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 20 lut 2012.. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. Potrzebuje najważniejsze momenty!.

Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.10.

Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. c) Czele.. 15.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odp.Janosz Boka lat 14 4.Jak nazywali się Chłopcy z ogrodu botanicznego?. 38 Obserwuj autora Zobacz profil .Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. KarolinaTomczak.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Co w ogrodzie botanicznym chciał zrobić Boka?. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Kto został przewodniczącym Związku Chłopców z Placu Broni?. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. Sprawdzian z lektury „Chłopcy z Placu Broni" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W wyprawie do Ogrodu Botanicznego w celu zawieszenia czerwonej kartki w obozie wroga wzięli udział: a) Feri Acz, bracia Pastorowie, Gereb b) Boka, Czele, GerebTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA..

Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyJutro mam sprawdzian z Tajemniczego Ogrodu.

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Wyślij zgłoszenie.. Chwycili się za ramiona, utworzyli łańcuch i zaczęli wypierać z placu zaskoczoną armię napastnika.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.11.. Quiz w Poczekalni.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniKatalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Na kartach powieści pojawiły się dwie znane postacie historyczne, które wiążą się w pewien sposób z poszczególnymi obozami chłopców.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni..Komentarze

Brak komentarzy.