Sprawdzian klasa 5 chłopcy z placu broni
Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Feri Acz ukradł z Placu Broni chorągiew.. Chłopcy - Czonakosz oraz Boka przekazali sobie wiadomość o obowiązkowym zebraniu, które miało się odbyć na Placu Broni.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Nemeczek b) Gereb c) Barabasz d) Feri Acz Rozwiązanie - Miasto w jakim toczy się akcja powieści Molnara to: a) Praga b) Budapeszt c) Bratysława d) Wiedeń Rozwiązanie - .Na kartach powieści pojawiły się dwie znane postacie historyczne, które wiążą się w pewien sposób z poszczególnymi obozami chłopców.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Jak nazywali się wrogowie Chłopców z Placu Broni?. Pobij średnią 6/13;177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

Matematyka.Chłopcy z placu broni - test .

Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Od 1913 roku, kiedy to wydany został pierwszy przekład (z przekładu niemieckiego) do roku 2004 w Polsce ukazały się 24 wydania tej powieści.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniSerwis zamknięty.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!W Polsce i w wielu innych krajach znany jest głównie jako autor książki "Chłopcy z Placu Broni" W oryginale tytuł brzmi A Pál utcai fiúk - Chłopcy z ulicy Pawła.. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.pl5.. Te bajki na pewno oglądałeś, ale czy pamiętasz losy bohaterów?. Feri Acz nosił koszulę w kolorze czerwonym.. Sprawdź się!. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebScenariusz nt. fragmentu powieści „Chłopcy z Placu Broni"Scenariusz nt. fragmentu powieści „Chłopcy z Placu Broni"..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

Gatunek.W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. 58 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test.. Załączniki do podręcznika nauczycielskiego; Schematy; Sprawdziany; .. Klasa 5.. A Gereb jest zdrajcą B Gereb nie jest zdrajcą 4.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od Nemeczka?. 21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pies Słowaka nazywał się Hektor.. Scenariusze do lektur LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni Opracowanie: Patrycja Woźniak Scenariusz - plik pdf.. Powodzenia!. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczyChłopcy z Placu Broni - gra strategiczna *Nowo .. Alfabet, głoska, litera, sylaba - sprawdzian dla klasy 4 *Nowo .Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Zdrajcą został Gereb.. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka..

Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Witaj na stronie Quizz.pl.

Powiem tyle : Miłej zabawy !. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. A Czerwonoskórzy, czyli Czerwone Koszule B Nie mieli wrogów C Chłopcy z Placu pod Kasztanami 5.Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder CHŁOPCY Z PLACU BRONI • Data dodania: 11 sty 2012 .. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / CHŁOPCY Z PLACU BRONI / Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc Download: Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc.. Skomentuj.. Podaj nazwiska tych postaci i wyjaśnij, z którym z obozów każda z nich się wiąże, i w jaki sposób.Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Sprawdzian - „Chłopcy z Placu Broni"!. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.Język polski, Sprawdziany i testy Test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem dla klasy V. Lektury.pl 1 rok temu.. Scenariusze do lektur.. Udostępnij.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Słowak to stróż.. test ekstra latwy gdyby 5-latek czytal tą książke i zrobił ten test to na bank dostałby 23/23.. Szukaj.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Chłopcy z Placu Broni przytomnie wykorzystali to chwilowe załamanie wroga.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Chwycili się za ramiona, utworzyli łańcuch i zaczęli wypierać z placu zaskoczoną armię napastnika.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

ale ten przez nauczyciela testJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając .Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".Sprawdziany; Szkoła podstawowa.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. .. To moja ulubiona lektura (a jestem w klasie 5) Odpowiedz.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. Klasa przygotowywała się do wyjścia.. Uczniowie nie mogą doczekać się momentu, w którym będą mogli wyjść do domu.. c) Czele.. Sprawdzian z lektury „Chłopcy z Placu Broni" .Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Pobierz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt