Sprawdzian ze znajomości lektury akademii pana kleksa
doggyster 2 lata temu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Bardzo polecam!. Autorem książki jest Jan Brzechwa.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Odpowiedzi.. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj si .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Przekonaj się sam!. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .1..

...Test ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa.

17 pytań.. Czytam już drugą część!Streszczenie krótkie.. Dlatego prosimy - wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz ze stron i aplikacji Edipresse Polska S.A.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Biznes i .AKADEMIA PANA KLEKSA i inne bajczyska Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Skomentuj.. Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Pan Kleks nigdy nie rozstaje się ze swoją tabakierką, w której ma mnóstwo zapasowych piegów rozmaitej wielkości i barwy.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. (0-5) a) Dlaczego rodzice oddali Adasia do Akademii pana Kleksa.. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?.

Dziękuje za taki fajny ...Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Rozpocznij test.. Uważasz, że ktoś się myli?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. merken in "Meine Apps""Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Pobierz (doc, 23,5 KB) .. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „AKADEMIA PANA KLEKSA" .Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J .. Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Udostępnij.. Akademia pana Kleksa - Streszczenie krótkie - Jan.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyAkademia pana Kleksa - sprawdzian wiadomości ze znajomości treści lektury.. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury..

... Quiz ze znajomości wierszy .

Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Myślałam że jest głupia ale się przekonałam że nie jest.. 0 0 Odpowiedz.. Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą.. Zestaw testów sprawdzających umiejętność czytania.. Odpowiedź na poniższe pytania.. Podobne działy .Sprawdzian ze znajomości lektury "Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza.. Lektura „ Akademia Pana Kleksa " J. Brzechwa, test.. Super jest ta książka!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi!. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. a) 12 b) 11,5 c) 12,5 d) 11 2.Zadania dotyczace lektury "Akademia pana Kleksa" 1. Podaj czas i miejsce wydarzen 2. Podaj bohaterow a) pierwszoplanowych b) drugoplanowych c) epizodycznych 0 ocen | na tak 0%.. Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.File : Testy O Znajomosci Lektury Akademia Pana Kleksa.zip..

Test ze znajomości Akademia pana Kleksa.doc - J. Brzechwa.

Serwis zamknięty.. Test: Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. ZapraszamyPlik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012 .. poczta.anka / szkoła / podstawówka / polski / lektury / Akademia Pana Kleksa / TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx .. ze taki przekręt w nazwie pliku:( odpowiedzi nie .. "Pan Tadeusz" - test z rozumienia czytanych treści Ireneusz Babilec "Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia RatkiewiczWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. W domu nic mi się nigdy nie udawało.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. dodany: 2012-12-01 18:56:17, przez: Anna.. b) Wymień co najmniej trzy nietypowe lekcje, które odbyły się w Akademii.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Test dla uczniów klasy V sprawdzający znajomość treści lektury "AKADEMIA PANA KLEKSA".. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 4.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Akademia Pana Kleksa test - Sprawdź się..Komentarze

Brak komentarzy.