Ania z zielonego wzgórza test z odpowiedziami
Życzę wam powodzenia!. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.Wpierw Maryla przeciwna była zatrzymaniu dziewczynki - jednak po rozmowie z panną Spencer zmieniła zdanie i odtąd Ania pozostała u Cuhbertów.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Dorota 4 lata temu.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Play this game to review Polish.. Ogólna wiedza literacka .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobierz (docx, 19,8 KB) .. Test ze znajomości lektury „Ania z Zielonego Wzgórza" Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.Ania z Zielonego Wzgórza - test - Ania z zielonego wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz KontoAnia z Zielonego Wzgórza • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Rudowłosa marzycielka.doc, Konspekt lekcji języka polskiego Aniz z Zielonego Wzgórza.docZapytaj Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Pytania na sprawdzian z Ani z Zielonego Wzgórza?.

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Lektury szkolne.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!.

Lucy Maud MontgomeryJakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?

Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. jjukasz123.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. !Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. ZapraszamyTest z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dorota.. Test: Muriel Stacy zapowiedziała organizację bożonarodzeniowego koncertu: a) w grudniu b) w listopadzie .. Mamy ponad 160.000 użytkowników..

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1882 d) 1901 Rozwiązanie - Lucy Maud Montgomery urodziła się i ...Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Napisz do nas.. Ania z Zielonego Wzgórza - W tym teście zadajemy pytania Ania z Zielonego Wzgórza W tym teście zadajemy pytania dotyczące pierwszego tomu Ani z Zielonego Wzgórza.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza - test.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozpocznij test.. Miłego rozwiązywania!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Podobne działy.. 30 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćtest ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.

Gdzie toczy się akcja powieści?Ania z Zielonego Wzgórza - test ogólny.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na Odpowiedz na pytania z książki Ania z .Ania z Zielonego Wzgórza zapoczątkowała płodną karierę pisarską Montgomery i była pierwszą z kilku kolejnych powieści koncentrujących się na losach młodych, odważnych kobiet.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 9034 Obserwuj autora Zobacz .. Test z lektury!. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt