Test sprawdzający znajomość lektury hobbit czyli tam i z powrotem
Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Test wiedzy z lektury Ikar Jarosława Iwaszkiewicza.. Tolkiena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Test z lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Tolkien'a.. Szukaj.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. O Autorze taylor_123.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. gobliny - Tolbrzymie stwory, zamieszkujące jaskinie, gdzie zajmują się wytwarzaniem straszliwej broni, nie znoszą istot zamieszkujących Śródziemie i chętnie z nimi walczą, sprzymierzając się z wilkami-wargami.Posts about test z lektury Hobbit written by deinaeldathiel.. Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. 1 lutego, 2020 1 lutego, .. Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuły tej cieniutkiej książeczki, którą koniecznie trzeba przeczytać, zanim sięgnie się po dalsze losy hobbitów!Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf na koncie użytkownika phebechen221 • Data dodania: 27 mar 2016Tworzymy grę opartą na powieści pt. "Hobbit czyli tam i z powrotem" 1. ..

1Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem...?

1 lutego, 2020 1 lutego, 2020 / deinaeldathiel / Dodaj komentarz.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama ~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Skomentuj.. QuizyNK 6 miesięcy temu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Potem z rozkoszą wprowadził się z powrotem do domu.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 3 lata temu.. Poznanie szczegółów fabuły .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" opracowanie lektury.. Więcej quizów.. Szukaj: test z lektury Hobbit Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bilbo przekonał się, że przy ogniu ucztuje trzech ohydnych trollów, nie chcąc jednak wracać do swych towarzyszy z pustymi rękami, postanowił opróżnić trollom kieszenie.. 1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?. 177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

^^^ Test sprawdzający znajomość ...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - poziom tru...

"Hobbit" to słowo, które jest najważniejsze w tytule.. R. R. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. „Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Od tego czasu hobbit zaczął pisać pamiętnik pt. Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Skomentuj.. 3.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Gobliny z lektury pt."hobbit" ?. Udostępnij.. Skomentuj.. Wyślij zgłoszenie.. Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury.. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 4.Z kim wędrował ?. Dla fanów Hobbita.Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. Jak potoczyłyby się Twoje losy w krainie fantasy?. Test z lektury - Hobit - Test jest króciutki i prosty .. Test z lektury - Hobit Test jest króciutki i prosty.. Dla fanów Hobbita.. Udostępnij.. Literatura Co wiesz o młodzieżowych książkach fantasy?. "Tam i z powrotem" - zapowiada podróż, drogę, przygodę, która się zakończy..

9.Za kogo był ...TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

R. R. Tolkiena.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem .Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury.. Hobbit, czyli tam i z powrotem test to sprawdzian wiedzy na temat fabuły tej cieniutkiej .A zanim nastał Frodo, był przecież jego wuj, Bilbo.. Mówi o głównym bohaterze i zaciekawia czytelnika.. Udostępnij.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. W kilka lat później odwiedził go Gandalf wraz z krasnoludem Balinem.J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Niestety, został przyłapany na gorącym uczynku.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury .J.R.R.. Skomentuj.. .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. W przypadku książki Hobbit, czyli tam i z powrotem test znajomości lektury dotyczy właśnie opisu jego przeżyć, gdy zdecydował się wyjść ze swojej strefy komfortu, porzucić wygodną norkę w Shire i ruszyć z krasnoludami i Gandalfem w nieznane..

...Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tytułej jest tu słowo "Hobbit", a pod tytuł to "czyli tam i z powrotem".. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Literatura Którą czarodziejką z "Wiedźmina" jesteś?. Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem 1. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Quiz w Poczekalni.. Przedstaw niebezpieczną podróż hobbita i krasnoludów, aby pokonać smoka Smauga czyli Twoja gra musi być zgodna z treścią lektury, co nie oznacza, że trzeba wziąć pod uwagę wszystkie wydarzenia.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ASobczak 6 miesięcy temu.. Szukaj.. .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury "Hobbit- czyli tam i z powrotem"?Streszczenia książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem''.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Sprawdź swoją wiedzę!Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 0 .Na szczęście Bilbo miał pieniądze, by odkupić swoją własność, gdyby ktoś nie zamierzał jej oddać dobrowolnie.. drukuj.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na zwiady wysłano włamywacza, czyli hobbita.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Nadaj grze tytuł.. Lektury 4 lata temu..Komentarze

Brak komentarzy.