Krzyżacy kartkówka z odpowiedziami

krzyżacy kartkówka z odpowiedziami.pdf

Tagi dla tego testu: Krzyżacy, Sienkiewicz, lektury"Krzyżacy" Darmowe testy ze wszystkich przedmiotów z gimnazjum i liceum.. Napisz list do Adama Mickiewicza od Maryli Wereszczakówny.. - polskie seriale i programy telewizyjne.. Tagi dla tego testu: szczegółowy test.. Aby odzyskać Danusię Jurand miał: a) upokorzyć się przed Zakonem b) zachować w tajemnicy, że dziewczyna przebywa wśród Krzyżaków.Test z Odpowiedziami Język polski.. odpowiedzi do pytań, a nawet ma błędy w słowach i z pytań i z odpowiedzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test składa się z 24 pytań.. 15 pytań z serii „Co wolisz?". 14.Cztan z Rogowa i Wilk z Brzozowej.. Opisz antyczne dzieło sztuki na podstawie wybranej reprodukcji z podręcznika.. Jak brzmiało zawołanie bojowe maćka i Zbyszka z Bogdańca ?. Wyślij zgłoszenie.. Możliwość kupienia materiałów do jednej konkret.Karty pracy.. Tematy: Krzyżacy nad Bałtykiem, Polska Kazimierza Wielkiego.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Szuteq 17 marca 2016, z IP: 94.254.145.46Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy".. 16.Elżbieta Bonifacja.. 2.Co stanowiło herb rycerzy z Bogdańca?. gdyby nie te odpowiedzi!. Bo test z lektury zda zdolniacha, co się nauczył streszczenia, ale jak nie przeczytał, to niekoniecznie.…Posiadam testy z lektur, zestawy testów, kart pracy, scenariuszy zgodne z podstawą programową do klas 4-6 SP i 1-3 Gimnazjum..

Rozpocznij test Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Tagi.

3.w.Krzyżacy Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Znajdziecie tu potrzebne odpowiedzi kompletnie za darmo.Mam kartkówkę z historii.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: Krzyżacy;p sprawdzian;] 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Quiz w Poczekalni.. jaka roślina i związane z nią bóstwo Cię opisuje?. Krzyżacy Henryka Sienkiewicza na Uczę.pl.. 15.Sługę- Czecha Hlawę i futro z wilków.. Nie chcę, żebyś zrozumiał mnie źle ale, jeszcze raz przeczytaj lekturę, a na drugi raz przemyśl uważnie to co napiszesz, bo podasz błędne odpowiedzi i ktoś czytając twój test zrobi te same błędy na kartkówce i dostanie gorszą ocenę.. Bratanek Maćka z Bogdańca.. Podaj swoje imię:.. Sprawdź nowości w naszym.. Strona sprawdziany.net nie jest własnością wydawnictwa Nowa Era.. #lektura #jezykpolski #krzyzacy #henryksienkiewicz # .Ola Bednarska [email protected] nauczyciel: wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy Test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Œ —KrzyżacyflHlawa dobił tura ,który zaatakował Danusię i księżnę Annę Danutę a czasie polowania..

.Zapoznajcie się z odpowiedziami do testu dotyczącego lektury Krzyżacy, Henryka Sienkiewicza.

"Gdybym Ci ja miała skrzydełeczka jak gąska.". Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką są Krzyżacy.. Lektury szkolne.. Połącz imiona władców z odpowiednimi nazwami państw.. Od dzieciństwa słynął z bardzo dużej siły.opracowanie i streszczenie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Chlodwig - władca państwa Franków z dynastii Merowingów Ludwik Pobożny - władca państwa Franków, syn Karola Wielkiego Otton III - cesarz niemiecki z dynastii saskiej Cyryl i Metody - misjonarze z Bizancjum, wysłani z misją chrystianizacyjną na Morawy 2.. Prezentowane materiały na stronie sprawdziany.net są zmieszczone tylko w celach informacyjnych, nie można ich pobrać, gdyż są objęte prawem autorskim i pozostają własnością ich autorów.Polska I Krzyżacy Test Wczoraj I Dziś najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Polska I Krzyżacy Test Wczoraj I Dziś oferty.. Uwaga.. :D Pozdrawiam.. odpowiedz1a 2c 3c 4c 5b 6b 7c 8a 9d 10d 11b 12a( nie jestem przy 12 pewny) 13a 14.Młodzieńcem o długich włosach i wesołym spojrzeniu, przybrany w skórzany kubrak.. Napiszcie mi co waszym zdaniem morze być na kartkówce albo jak ktoś miał to niech powie co na niej było.Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy".. 19.Krzyżacy-test Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!.

- testy rozdziałowe z odpowiedziami - odpowiedzi do zeszytu ćwiczeń - książka nauczyciela, która zawiera m.in. scenariusze lekcji z kartami p .Kartkówka ze znajomości treści lektury Bolesław Prus „KAMIZELKA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.

Jest jeszcze tego trochę.. 12.Matka Jagienki spadła z drzewa.. Historia od bardzo dawna była przedmiotem, na który chodziło się z przymusu i 45 minut lekcyjnych trwało całą wieczność.Napisz list Odyseusza do Penelopy zawierający relację z wydarzeń związanych z wybranym etapem podróży.. Co Ci się przydarzy w wakacje?. NigdyOferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .. 0-5 p.Jeżeli wypatrujesz w internecie sprawdzianów, kartkówek, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do "Wczoraj i dziś 5" lub "Historia wokół nas 5" to trafiłeś/aś w doskonałe miejsce!.Komentarze

Brak komentarzy.