Testy ze znajomości znaków drogowych
quiz przepisy drogowe quiz znaki drogowe test znaki drogowe Może zainteresuje Ciebie również: Chcesz być bezpieczny na drodze?. Zawiera 66 pytań.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAplikacja Znam znaki drogowe jest przydatna dla uczących się do egzaminu na prawo jazdy.. Podobnie jak w innych testach .W związku z pandemią koronawirusa wszystkie szkoły, przedszkola i żłobki w Polsce zostały zamknięte na co najmniej dwa tygodnie.. Sprawdź siebie!. Dopasuj tylko jedną odpowiedź do znaku.. Czy znasz znaki drogowe.. W Polsce znaki informacyjne określa ustawa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.. 12Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V Testy ze znaków drogowych.. Tym razem jest ich piętnaście.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy albo na kartę rowerową, chodzisz na kurs nauki jazdy i nie chcesz zostawiać wkuwania na ostatnią chwilę, jesteś kierowcą ale nie wiesz czy pamiętasz wszystkie znaki - to ten program skutecznie pomoże Ci zapamiętać znaki drogowe.Test ze znaków drogowych Znaki informacyjne.. Który znak wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w związku ze znakiem B - 20 "stop": a) b) c) Który ze znaków należy do grupy znaków drogowych poziomych: a) b) c)Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych..

Sprawdza znajomość znaków drogowych.

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Pokaż pytania.. Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.. Znaki poziome są malowane na jezdni kolorem białym lub żółtym .. Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c)16.. Więcej quizów znajdziecie w tym miejscu.Test ze znajomości znaków drogowych nakazu.. W naszym kraju wyróżnia się 68 znaków .Znaki ostrzegawcze, test na prawo jazdy Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.. Kolejny test ze znajomości różnorodnych znaków drogowych.. Który ze znaków zezwala na poruszanie się kierującemu rowerem?. #znakidrogowe #prawojazdy #katb.. Oprócz tego użytkownik może przeprowadzić testy ze znajomości znaków, które może sobie sam zaprojektować wybierając .Strona powstała po to, żeby każdy kto odczuwa potrzebę sprawdzenia swoich wiadomości na temat przepisów ruchu drogowego miał taką możliwość.. Te znaki musisz znać!. Wstecz DALEJ.. Który znak jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który znak jest zaliczany do grupy znaków ostrzegawczych: a) b) c) Który znak jest znakiem informacyjnym: a) b) c)Czy znasz znaki drogowe?. Te malowane kolorem żółtym są : a)ważniejsze niż malowane na biało b)tak samo ważne jak białe c) nie są to znaki drogowe lecz tylko dekoracja drogi 2.Jakiego koloru sygnalizator zezwala na .Krótki test z pierwszeństwa na skrzyżowaniu ..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V .

Karty do nauki znaków drogowych!. Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych.. Znaki ostrzegawcze.. Zdasz go?. Barbara_Malinowska 4 lata temu.. Testy online z odpowiedziami.. Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków przedstawionych na ilustracji ostrzega o miejscu, w którym ruch jest kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej: a) b) c)Test ze znajomości znaków drogowych informacyjnych.. Czy wiesz co oznaczają te znaki drogowe?. gugi93 • 3 lata temu • #mezczyzni #motoryzacja #test #znaki #znakidrogowe .. Który znak nakazuje ustąpić pierwszeństwa przejazdu?. Droga z pierwszeństwem ?. Znaki uzupełniające - test.. Zawiera 41 pytań.. Sprawdź, jak poradzisz sobie z rozpoznaniem pochodzenia poszczególnych znaków drogowych!. Aplikacja jest przydatna również dla młodszych, których celem jest karta rowerowa.. .30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą.. Quiz dla młodych kierowców!. ?Kolejny test ze znajomości różnorodnych znaków drogowych.. Nakaz jazdy .Test ze znajomości znaków drogowych zakazu.. Ustąp pierwszeństwa ?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kliknięcie w dużą tarczę znaku na górze strony, powoduje powrót do nadrzędnego katalogu znaków.. Drugi dział, który nosi nazwę: Sprawdzam co wiem, do którego dostęp jest po prawej stronie w postaci menu, daje możliwość sprawdzenia wiadomości teoretycznych ze znajomości znaków drogowych.Test sprawdzający znajomość znaków drogowych przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw I .

Droga podporządkowana; Jaki to znak informacyjny?. Tym razem jest ich piętnaście.Podobnie jak w innych testach za pomyłki tracisz punkty.. Bądź bezpieczny na drodze.. #znakidrogowe #prawojazdy #znakinakazu #katb.. Test ze znajomości znaków drogowych zestaw II .. Istotną cechą testów które tutaj znajdziesz jest fakt, że każdy z nich jest poświęcony WYŁĄCZNIE jednemu zagadnieniu.Test Znaki drogowe - znaki zakazu - część 2 Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 1 Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2 Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe Test Znaki drogowe - sygnalizatory Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1 Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych .Test ze znajomości znaków drogowych Odpowiedz przez wybranie jednej , prawidłowej odpowiedzi z zamieszczonych poniżej : 1..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw IV .

Test na prawo jazdy ze znajomości znaków uzupełniających.Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2 Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe Test Znaki drogowe - sygnalizatory Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1 Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2 Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla kierujących tramwajami Test Znaki drogowe - znaki .Razem ze znakami informacyjnymi występują tabliczki z symbolami T, które stosuje się wtedy, gdy znak drogowy ma dotyczyć poszczególnej grupy pojazdów.. Zawiera spis wszystkich znaków drogowych podzielonych na kategorie wraz z ich opisem.. Czy odróżnisz polskie znaki .. Który ze znaków zabrania wjazdu kierującemu rowerem?. Krótkie quizy tematyczne.. Twoim zadaniem jest wybranie jednej odpowiedzi na pytanie lub polecenie spośród trzech prezentowanych możliwości: (a), (b) lub (c).Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. 2020-03-25 11:24:35 .. Wiosenny ogólnopolski test znajomości znaków drogowych .Tylko 20% osób uzyskuje w tym teście wynik 10/10!. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Bezsensowny quiz na prawo jazdy.. Tylko 20% osób uzyskuje w tym teście wynik 10/1.. Za co dostaniesz swój pierwszy mandat?Materiały ze słowem kluczowym "Test znajomości znaków drogowych" w mieście Chodzież.. Przekonaj się, czy znasz klasyfikacje znaków drogowych!. Jeśli spędzacie ten czas w domu, proponujemy wam serię „okołoszkolnych" quizów, które nie tylko dostarczą wam rozrywki, ale pozwolą utrwalić bądź zdobyć nową wiedzę.. O tym, że poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu informuje nas znak: .. ZNAKI DROGOWE 1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Test: Znaki nakazu - test Test ze znajomości znaków drogowych nakazu.Test ze znajomości znaków drogowych poziomych Zawiera 28 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt