Test ze znajomości lektury akademia pana kleksa online

test ze znajomości lektury akademia pana kleksa online.pdf

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Reks był moim najlepszym przyjaciele,bawiłem się tylko z nim bardzo go lubiłem gdy odszedł ode mnie byłem bardzo smutny,płakałem.. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .AKADEMIA PANA KLEKSA i inne bajczyska Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Udostępnij.. Nigdzie chy-ba chłopcy nie uczą się tak chętnie, jak w Akademii pana .Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J .. Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Autorem książki jest Jan Brzechwa.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Sprawdzian ze znajomości lektury Sklepy cynamonowe Brunona Schulza Zawiera 10 pytań.. Serwis zamknięty..

Podobne działy ...Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu.. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Życzę powodzenia!. Pan Kleks nigdy nie rozstaje się ze swoją tabakierką, w której ma mnóstwo zapasowych piegów rozmaitej wielkości i barwy.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Przekonaj się sam!. Skomentuj.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zresztą Mateusz nie jest wcale uczniem.. Dziękuje za taki fajny .Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. (…) Pan Kleks ma na imię Ambroży, a zatem tylko jeden Mateusz w całej Akademii nie zaczyna się na A.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. 4.TEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej..

Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Test: Chłopcy z Placu Broni .. Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii .Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012 .. poczta.anka / szkoła / podstawówka / polski / lektury / Akademia Pana Kleksa / TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx .. ze taki przekręt w nazwie pliku:( odpowiedzi nie .. "Pan Tadeusz" - test z rozumienia czytanych treści Ireneusz Babilec "Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia Ratkiewiczjustin bieber ameryk test z pierwiastków test o dojrzewaniu bayern munchen test z filmu test z matematyki opium w rosole gdzie to jest papież polak test o sporcie co wiesz?. Społeczność .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Dlatego prosimy - wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz ze stron i aplikacji Edipresse Polska S.A.Akademia pana Kleksa - test z lektury..

Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaPrzed Wami test ze znajomości lektury.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. doggyster 2 lata temu.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / AKADEMIA PANA KLEKSA / AKADEMIA PANA KLEKSA .. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Rozpocznij test.. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .1.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Rodzice próbowali mnie pocieszyć ale nic z tego zamykałem się w pokoju nie miałem apetytu na ulubione danie ani słodkości .Bardzo za nim tęsknie.Bardo się przywiązałem do tego pieska .sobie głowy wszystkimi literami alfabetu.. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. 17 pytań.. ZapraszamyAkademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?.

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. W domu nic mi się nigdy nie udawało.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Bardzo polecam!. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodytest z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 .. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. (…) Lekcje rozpoczynają się o siódmej rano.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. które nie są zgodne ze .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. 10-10 jutro mam test więc to dobrze.. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. usa znaki gwiazdy polskie test z historii polski matura z wos najmodniejsze trendy anime i manga biblia plusliga infa quiz o celebrytach test z języka włoskiego biologia .Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?.Komentarze

Brak komentarzy.