Pytania na sprawdzian akademia pana kleksa
Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Jest to uczony szpak pana Kleksa.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Quiz w Poczekalni.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance.. Serwis zamknięty.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyHej!. Czy podoba Ci się „Akademia pana Kleksa" ?. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Zresztą Mateusz nie jest wcale uczniem.. Materiały powiązane z .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMyślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

Akademia Pana Kleksa, test z lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" .. Inne tryby nauki.. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. Ach, prawda!Akademia miała bowiem pomysł na przyciągnięcie uwagi uczniów i rozbudzenie w nich ciekawości nowymi rzeczami.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. 17 pytań.. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Witaj na stronie Quizz.pl.. Zachęcała do pogłębiania wiedzy i wykorzystywania jej w życiu codziennym.. Jego największą pasją i miłością były konie i jazda konna.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1. doggyster 2 lata temu.. Kiedyś był on księciem i ukochanym synem pary królewskiej.. Wyślij zgłoszenie doggyster.. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa".. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. (…) Lekcje rozpoczynają się o siódmej rano.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Nigdzie chy-ba chłopcy nie uczą się tak chętnie, jak w Akademii pana .Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A.. Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.Szpak Mateusz - charakterystyka bohatera „Akademii pana Kleksa" J. Brzechwy.. Jednym z bohaterów występujących w książce pod tytułem „Akademia pana Kleksa" był szpak Mateusz.. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie .Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć..

Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.

Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności?. PRAWDA FAŁSZ 5.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Uzasadnij swoją opinię.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Tak, tak, to szmat czasu, ale niektórzy z Was pewnie w dalszym ciągu przypominają sobie piegi głównego bohatera i brodę pana Kleksa..

8 Obserwuj autora Dodaj do ... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. (…) Pan Kleks ma na imię Ambroży, a zatem tylko jeden Mateusz w całej Akademii nie zaczyna się na A. Przekonaj się sam!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012.. Bardzo polecam!. Opowiedz, na .. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sobie głowy wszystkimi literami alfabetu.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .1.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą.. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy.. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil .. Udaj się na zakupy i dowiedz się, do jakiego stereotypu .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt