Testy ania z zielonego wzgórza klasa 5
Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 Rozwiązanie - Służąca, która przygarnęła Anię po śmierci rodziców to:. !Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) racjonalność .Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley? Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery. Okazało się, że i tam nie ma nikogo z dorosłych.

Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A.

w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Skomentuj. Niektórzy moga wcale jej nie omówić bo nie wyrobią się z programem.Ania z Zielonego Wzgórza - test ogólny. Udostępnij. Szukaj. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5. 8982 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Twoją lekturą szkolną jest ta książka? Dorota 4 lata temu. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu! Zaloguj się lub .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. .Posłuchaj całości: Tytuł: Ania z Zielonego Wzgórza Autor: Lucy Maud Montgomery Współ.Lucy Maud Montgomery "Poranek na Zielonym Wzgórzu" Dzień był już jasny, kiedy Ania obudziła się i siadłszy na łóżku, spojrzała nieprzytomnie w okno. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".

Będziesz miał/a z niej sprawdzian? Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była.

Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz! Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieGRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu! Ciekawostki o L.M. Życzę wam powodzenia! tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"! Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz! Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery. Płynął przez nie strumień wesołych promieni słonecznych, a poza nimi coś niezmiernie lekkiego i białego powiewało ku błękitnemu niebu.Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata 1877-1882.

Montgomery - Odmiana rzeczowników przez przypadkiAnia pisze list do swojej przyjaciółki z sierocińca.

7 pytań o 7 dni tygodnia, czyli szybki sprawdzian wiedzy!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce. Matematyka. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza 2 Maryla i Mateusz Cuthbertowie z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" byli: Najlepsza przyjaciółka Ani z Zielonego Wzgórza. Quizy » Literatura , FilmoweJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Na szczęście Ania, która przed przyjazdem do Maryli i Mateusza opiekowała się już dziećmi, wiedziała jak należy postępować.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania.

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza". Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza". ZapraszamyTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. U jednych "Ania z Zielonego Wzgórza" może być w klasie 4, u innych w piątej a u innych w 6. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie 😅. Tylko prawdziwy fan Królowej Popu uzyska w tym teście maksymalną ilość punktów!Ania z Zielonego Wzgórza - test. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docquiz test z religii które państwo jest większ test o edycie bartosiewic lotnictwo polskie skoki kopacz spoko nauka test z lektur i wojna światowa talkshow test o harrym potterze starcraft o przeciwnichach księcia wojna bro. Ania z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy VKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor .Test: Ania chciała być przez Marylę nazywana: a) Bertą. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt