Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski klasa 4
Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pomożesz z anglika? Test 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania. Przeczytaj w podręczniku temat str.100-104 „Wielkie kataklizmy klimatyczne". Dodatkowo dla chętnych zadanie na ocenę celującą (6): Na podstawie infografiki: "Stalinizm w .Zadania dla klasy V na 16.03.2020r. Po przeczytaniu odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem, a następnie ćwiczenie 8 zrób pisemnie do zeszytu.WEEKEND_NA_RANCZO-KLASA_4-matlandia10-pdf.pdf. Przeczytaj temat na stronie 80 z podręcznika i przeanalizuj Przykład 1 str. 81 2. Otwórz podręcznik na stronie 84 i przeczytaj tekst. Opowiedz jej treść tak, jak ją rozumiesz. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odszukaj formy czasowników w czasie Past Simple:Wykonaj ćw.1 str. 72 - przeczytaj e-mail i odpowiedz na pytania w zeszycie. Przeczytaj z podręcznika tekst: Polska w czasach stalinizmu str 176-181 i odpowiedz pisemnie na pytania 1, 2 i 3 str. Informacje. Bardziej szczegółowo-przeczytaj tekst -Natural healing na stronie 106 i 107 - nowe słowa i wyrażenia z CHECK THESE WORDS ze strony 107 zapisać do zeszytu i przetłumaczyć na język polski; - odpowiedz na pytania w zadaniu 2 ze strony 106 - zapisz rozbudowanymi zdaniami odpowiedzi do zadania 3 ze strony 106- Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem! Są wtedy bardziej czytelne.Home→Zadania dla uczniów→klasa 8→ język angielski.

Zza zakrętu wyjechał skuter, z ubranym w czerwony kombinezon roznosicielem pizzy.

Porównanie_własciwści_alkoholi.pdf. Wszelkie pytania kieruj na maila: [email protected] Podkreśl w tekście fragment, który mówi nam o tym co chwasty zabierają roślinom uprawnym.-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze popularnonaukowym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania Ziemia - planeta, na której żyjemy, ma kształt kuli. język angielski. Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania. Krąży wokół słońca, a jednocześnie obraca się wokół .Test 2 klasa III ( rząd 1). Zadanie dla chętnych .Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie. Pytanie dodatkowe: Czy umiesz nazwać te pojazdy? Ćwiczenie 1 Przeczytaj tekst ,,Ostern in Deutschland" i odpowiedz na pytania:1. Tryb przypuszczający. Tośka zawołała: Poproś rodzica/opiekuna aby przeczytał Ci tekst ze str. 50 „Wściekły chomik" w podręczniku do edukacji polonistycznej. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.Język angielski klasa_8c_i_8b.docx. Przepisz do zeszytu informacje z zapamiętaj. Jakie gadżety zabiera ze sobą, kiedy wychodzi do domu? Wykonaj ćwiczenia od str. 4 do 77 (w pierwszym tygodniu) - skorzystaj z podręcznika, Internetu oraz innych .Klasa IV Subject: Get moving. Uzasadnij swoją odpowiedź Historia Zadania.

Przeczytaj podane teksty.

odpowiedzi zapisz w zeszycie.Obejrzyj zdjęcia i odpowiedz na pytania: Co przedstawiają te fotografie? Pomoce multimedialne:Odpowiedz na pytanie: Którego prezydenta po 1989 roku uważasz za najlepszego? „Woda źródłem życia" Wokoło nas jest wiele wody, w organizmach ludzkich jest jej również dużo.Język angielski klasa IV- środa dnia 25 marca 2020. Jeśli potrafisz spróbuj sam/sama. Oraz przypomnij sobie informację o czasie present Continuous i wykonaj plakat o czasie present Continuous, w którym odpowiedz na następujące pytania: kiedy używamy tego czasu, jak tworzymy ten czas w zdaniach twierdzących, przeczących i pytających. Co spowodowało wylesienie Amazonii? Rozległ się klakson z melodyjką. Cwiczenie 4 str.72 - napisz e- mail na temat podany w ćwiczeniu. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. Przeczytaj głośno tekst, o tym jak Cezary spędził dzień w domu i odpowiedz ustnie na pytania zamieszczone pod tekstem. Uzupełnij kartę pracy i wklej do zeszytu. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania B/88. Zapisz nowe słowa: delivery - dostawa feel bad - źle się czuć feel ill - czuć się chorym piece - kawałek thirsty - spragniony wash the dishes - umyć naczynia 5. Podkreśl w przeczytanym wcześniej tekście wyrazy z literą ń.3. Następnie odpowiedz na pytania w ćw.1 i 2 str.72.

Przeczytaj temat str.

105 „Amazonia". Drodzy Uczniowie, Proszę o wykonanie zadanej pracy: Topic: Life in Britain- Reading about animals. Żyją tam także różne zwierzęta. Uzupełnij kartkę z dziennika ,,skrzyniowego'' Diego - cw.1 str.38 oraz tekst -ćw.3 str.39.Przeczytaj tekst z podręcznika str. 154 - 156. klasa: 5 szkoły podstawowej. Podręcznik polonistyczno - społeczny str. 28 ćw. Przeczytaj ,,Dziennik podróży'' i odpowiedz na trzy pytania znajdujące się pod tekstem. Zadanie wykonaj do 09.04 (czwartek) czyli masz na to tydzień i prześlij na adres [email protected] Proszę aby, jeśli jest to możliwe, wasze prace były pisane komputerowo. Zapoznaj się z wierszem „O statkach dużych i małych" s.66,67, oraz z informacją na s.69 „Transport powietrzny"JĘZYK ANGIELSKI. Poćwicz czytanie - test pt. ,,Czarodziejski dywan''. Podręcznik: Przeczytaj tekst na str. 72 o ulubionych zwierzętach Brytyjczyków. Porozmawiaj o tym w klasie.Następnie przeczytaj zrosty literowe i wyrazy w ćw. Język polski. move - ruszać się. Przeczytaj uważnie tekst .Na początek przeczytaj tekst informacyjny „Transport lądowy" z podręcznika część 2 s.63 i odpowiedz na pytanie 1. 1 i 2 ze str. 40 w ćwiczeniach do edukacji polonistycznej. Teksty do czytania ze zrozumieniem - klasa 4: 1. Tajemnice przyrody 5 .Język angielski Chemia Fizyka Historia Biologia Język niemiecki. Zanim zdążyły coś powiedzieć, rzucił każdemu karton z napisem: „Pizza Rivoli".

Pomogą ci w tym objaśnienia trudnych słów.

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. Na podstawie tekstu wykonaj ćw. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.imią i nazwisko klasa IV10j Zadanie 1. Konsekwencje wycinania Puszczy .4. Cecylka - kuchenna czarodziejka - przeczytać tekst ( str.198 - 199). Zrób tabelkę w zeszycie.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 4. Wysłuchaj nagrania hymnu, a następnie przeczytaj tekst pieśni. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne. Zeszyt ćwiczeń str.51-52. - Przeczytaj i odpowiedz ustnie na pytania 1-2! Odpowiedz na pytanie w 10 zdaniach. Przeczytaj uważnie poniższy tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania. Temat: Poznajemy słownictwo związane z kosmosem. Zeszyt ćwiczeń str.53-54. Bardzo proszę aby każdy uczeń klasy III przeczytał dowolną książkę, którą posiada w domu. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych. Zapisz słówka. [email protected] Brak innych książek z tego przedmiotu. 1 zgodnie z instrukcją. Odpowiedz w zeszycie na pytania: Gdzie leży Amazonia? Wann feiern wir Ostren?Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Czytaj: Czytanie ze zrozumieniem - klasa 2: teksty i ćwiczenia. Zakres materiału proponowany do wykonania do środy. Zahamował tuż przed dziećmi. E/90 Przeczytaj tekst The story of the hamburger (historia hamburgera) i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie. Uzupełnij zeszyt ćwiczeń. Zadania 1 ,2b, 2c,W ZESZYCIE, zad3 (str 200) według wskazówek na odrębnej kartce do 25.03.2020. Przeczytaj test Technology and me i odpowiedz na pytania: Jakie gadżety z ramki Sam ma w swoim pokoju? 18.03.2020 r.Zadania do wykonania na 01.04.2020 klasa Ic Edukacja polonistyczna. Kozice żyją na terenie Tatrzańskiego PN Odpowiedź na zadanie z Tajemnice przyrody 5. Zaloguj; Wybierz przedmiot. Pytania i odpowiedzi zapisz w zeszycie. Przeczytaj pytania w podanym quizie i odpowiedz na nie w zeszycie a następnie policz ile masz odpowiedzi A, B i C..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt