Test z działu świat po ii wojnie światowej
Test B Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział V 1. Szukaj. 576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Ich podpięcie pod spis treści danego podręcznika polega jedynie na tematycznym dopasowaniu i ma ułatwić Wam poruszanie się po serwisie.Plik TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc na koncie użytkownika Anngellaa • folder rozdział V • Data dodania: 15 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Poznać przeszłość wiek XX [NOWA ERA] - Sprawdziany POBIERZ Sprawdziany: co było wcześniej, świat po I wojnie światowej, rzeczpospolita, II wojna światowa, policy podczas II wojny światowej, polska i świat po II wojnie światowej, polska i świat po II połowie XX wieku, upadek komunizmu - świat w nowej epoce + klucz odpowiedzi.Ludzie, ma ktoś może sprawdzian z książki Poznać Przeszłość XX wieku , z działu pierwszego, świat po I wojnie światowej? Zjednoczenie Niemiec w 1871 roku naruszyło równowagę sił a) w Europie b) na świecie II. VI dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) Temat 1. Ważne pojęcia: Konferencja w Poczdamie - Józef Stalin, Harry Truman. ZSRR po II wojnie światowej - wzrost znaczenia Stalina na arenie międzynarodowej, .Test z historii dla klasy pierwszej szkoły ponadgimnazjalnej - Świat po II wojnie światowej.

II wojna światowa Test Sprawdzian 06.

Narodziny nazizmu w Niemczech 6.Daty Polska i Świat po II wojnie swiatowej. Ich konflikty wynikały z całkowicie odmiennych założeń politycznych.Świat po II wojnie światowej; Polska po II wojnie światowej; Upadek komunizmu;. Udostępnij. Skomentuj. Rozdział V Polska i świat po II wojnie światowej str. 219 - 268 Polska i świat po II wojnie światowej TEST STRESZCZENIE. Konflikty na Bliskim Wschodzie .Po klęsce Japonii w II wojnie światowej Wietnam zajęły komunistyczne wojska Wietminhu, a interwencję rozpoczęła Francja. przebieg.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian HISTORIA klasa 8 rozdział 3 Nowa Era "świat po 2. wojnie światowej"Natomiast na czele znaleźli się prawdziwi zwycięzcy II Wojny Światowej, czyli USA oraz ZSRR. Mocarstwa te zaraz po zakończeniu wojny rozpoczęły konkurencję o wpływy na świecie, z czasem nawet walkę nazwaną właśnie „zimną wojną". Sprawa polska u schyłku I wojny światowej 6. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. test na temat II wojny swiatowej Sprawdz swoja wiedze na temat WWIIPOLSKA I ŚWIAT W II POŁOWIE XX WIEKU. II wojna światowa Test Sprawdzian 08. II wojna światowa Test Sprawdzian 04. Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 .Rzeczypospolitej po I wojnie światowej PLEBISCYT - głosowanie mające rozstrzygnąć o przynależności terenów spornych między Polską i Niemcami „ORLĘTA LWOWSKIE".

84% II wojna światowa (pojęcia, postacie, daty) 85% Odkrycia geograficzne; Podobne tematy: Wybuch.

Droga ku wspólnej Europie; 1. przyczyny. Droga ku wspólnej Europie - notatka ; Temat 2. NiemcyTest Sprawdzian 02. Kolejność zdarzeń w kwestii niemieckiej po II wojnie światowej była następująca: (1 pkt). Polacy w I wojnie światowej 5. Świat po I wojnie światowej 6. praca, nauka, rozrywka. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: Poczta/Dokumenty:. Test Europa po Napoleonie Test Początki cywilizacji Test Pradzieje człowieka Test Sumerowie w Mezopotamii Test Państwo podziemneŚwiat po I wojnie światowej ; Świat po I wojnie światowej , test z historii System wersalski Odbudowa powojenna i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej! Geneza I wojny światowej 5. Świat po II wojnie światowej. Temat 4. TEST Nowy podział świata STRESZCZENIE.Najważniejsze daty i wydarzenia z okresu II Wojny Światowej. Czytaj uważnie tekst i zadania. skutki. Po zapoznaniu się z mapą wykonaj polecenia: a) podaj nazwę państwa, w którym w 1956 roku doszło do antykomunistycznego .Pamiętajcie, że materiały dostarczone przez serwis Opracowania.pl nie pochodzą z podręczników. Rozpad systemu kolonialnego. ŚWIAT PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ; REKLAMA.5.

Wiek XX dla Klasa I Liceum.

II wojna światowa Test Sprawdzian 07. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce. Rozkład materiału - rozdział VI. PobierzDozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników. - grupa testu A i B Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem. Książka nauczyciela (w tym testy, sprawdziany i klucz odpowiedzi) Wczoraj i dziś ze strony wydawnictwa. Oryginalne materiały nie posiadają zabezpieczenia - znaku wodnego.Sprawdzian III - 18. Podkreśl odpowiednie terminy tak, aby zdania były prawdziwe. Pobieranie książki nauczyciela: historia, klucz, książka, nauczyciela, odpowiedzi, sprawdzian, sprawdziany, test « Nowe słowa na start 4,5,6,7.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Sprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej! W zadaniach od 1.

do 4. znajdują się cztery .Wybierz test z rozdziału Polska i świat po II wojnie światowej lub podrozdziałów podręcznika Poznać przeszłość. Daleki Wschod po II wojnie światowej. Ostatecznie układ z Francją sankcjonował niepodległość Wietnamu w ramach Federacji Indochińskiej, ogłoszono też niepodległość Laosu i Kambodży. Narodziny faszyzmu we Włoszech 6. Excal 3 lata temu. Poznać przeszłość Wiek 20 Sprawdziany i Odpowiedzi. Rewolucje w Rosji 5. test > Polska i świat po II wojnie światowej. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST Trójprzymierze i trójporozumienie 1. do egzaminu gimnazjalnego przed wybuchem 1 wojny światowej niemcy i francja rywalizowały o wydarzenia historyczne świat po 1 wojnie światowej polska i świat w ii połowie 20 wieku sprawdzian scribd boginie greckie wynalazki 20 wieku. nowy test × Odkryj wszystkie .Świat po II wojnie światowej - Test A i B podsumowujący rozdział III; Polacy podczas II wojny światowej - Test A i B podsumowujący rozdział II; II wojna światowa - Test A i B podsumowujący rozdział I; Polska w okresie międzywojennym - Test A i B podsumowujący rozdział VIIPlik I wojna światowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012. Na frontach I wojny światowej 5. Temat 3. Ile na świecie jest osób, takich jak Ty?Wiek XX Rozdział V / Polska i świat po II wojnie światowej. I wojna światowa. Testy \ Historia \ II Wojna Światowa; II Wojna Światowa, test z historii II wojna światowa. II wojna światowa Test Sprawdzian 03. Wielki test wiedzy o I Wojnie Światowej! "Świat po II wojnie światowej" sprawdzian po dziale 3. II wojna światowa Test Świat podzielony - okres zimnej wojny Test Konflikty zbrojne po II .Rozdziały: I - Świat po I wojnie światowej II - II Rzeczpospolita III - II wojna światowa IV - Polacy podczas II wojny światowej V - Polska i świat po II wojnie światowej VI - Polska i świat w II połowie XX wieku VII - Upadek komunizmu - świat w nowej epoce. Zakończenie I wojny światowej 5. II wojna Swiatowa Test Sprawdzian 05..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt