Test niemiecki rodzina
poznasz nazwy członków rodziny i nauczysz się o nich opowiadać. Członkowie rodziny ćwiczenia. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.Tłumaczenie słowa 'test' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. Z nami nauka języka niemieckiego to sama przyjemność! Niemiecki a-z → żona: To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja. Ich znajomość przyda się każdemu, kto zaczyna uczyć się niemieckiego.Niemcy język niemiecki rodzina niemiecki testy testy z niemieckiego testy z języka niemieckiego nauka niemieckiego dodano: 10:54 23.12.2009 Komentarze (0) Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz.blog o języku niemieckim, niemiecki z pasja, niemieckizpasja, łączy nas pasja język niemieckiTest kompetencji językowych - poziom A1 Pobierz plik Pory dnia, dni tygodnia, terminy Pobierz plik Deutsch mein neues Hobby - konkurs, poziom A Pobierz plikSłownictwo niemiecki: rodzina i przyjaciele, obowiązki 0 36 fiszek springseil. Dla mnie, jak i dla Fabiana rodzina jest bardzo ważna i uważamy, że jest: Członkowie rodziny po niemiecku. Ona jest elegancką kobietą.

Test online z odpowiedziami, składa się z 48 pytań.

Kolega. Dzień dobry po niemiecku. Strona: Niemiecki - Rodzina test.Rodzina po niemiecku. Wypracowania. Nowoczesna Firma S.A. pokaż dane kontaktowe. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik. Niemiecki - Rodzina Rodzina. Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą. Krótkie formy wypowiedzi. Rodzina po niemiecku. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Rodzina Zawiera 48 pytań. family niemiecki rodzina : Mogą zainteresować Cię również: Hiszpański - Familia - Rodzina.Niemiecki - Rodzina - lista słówek do wydruku; Ćwiczenia online. Język niemiecki podstawy.Indeks:Niemiecki - Rodzina. Będąc w Niemczech, może się .Nadszedł czas na kolejny wpis z serii - Ćwiczenia z niemieckiego.Tym razem zajmiemy się powtórzeniem i utrwaleniem słownictwa z zakresu - Rodzina.Zapraszamy również do naszego zestawienia - Słownictwo: Rodzina.Test składa się z 48 pytań.Niemiecki - Rodzina Słówka dotyczące członków rodziny Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.Moja rodzina składa się z pięciu osób. Moja mama interesuje się językami obcymi.Start studying Rodzina i słówka z piosenki, język niemiecki.

rozpocznij naukę.

nowy test × Odkryj wszystkie .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest. Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 870 razy Średnia ocena:Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. 30 sierpnia 2015 admin Grupy słówek. Niemiecki - Rodzina - test pisowni; Niemiecki - Rodzina - gra wisielec; Ćwiczenia do wydruku. Niemiecki - Rodzina - Wykreślanka.Test %s z odpowiedziami Języki obce. Niemiecki - Rodzina - Uzupełnij. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanego przez nasz zespół testu językowego, który pomoże odpowiedzieć na te pytania!W zestawie znajdują się nazwy poszczególnych członków rodziny oraz inne podstawowe słówka, związane z życiem rodzinnym. 31 maja 2013 Rodzina Rodzina AKI Arkadiusz Gerlic. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Niemiecki - Rodzina - Kto co lubi? W tabelce poniżej znajdziecie najważniejszych członków rodziny po niemiecku wraz z rodzajnikami:test z niemieckego o rodzinie - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest udostępnia firma. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało. Pozdrowienia po niemieck. Informowanie po niemiecku. Moja mama nazywa się Anna. Niemiecki - Rodzina - Połącz. Polecam - Niemiecki dla kierowców autobusu w Niemczech.Przetestuj swoją wiedzę z o urodzie harry potter test z ortografii uczony gdzie to jest naruto Niemiecki od podstaw - Przydatne tematy - Familie die Familie - rodzina der Verwandte - krewny die Verwandte - krewna die Schwiegereltern które mają problemy z j. niemieckim, Kapitel 2.Chcesz sprawdzić swój poziom językowy i upewnić się, który kurs języka niemieckiego wybrać? Cechy charakteru po niemiecku. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej. Członkowie rodziny po niemiecku.O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Znajomi po niemiecku. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Wyrażanie opinii po nie. Rodzina po niemiecku. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszk. Rodzajnik określony i nieokreślony w języku niemie. - Jak to jest po niemiecku? Niemiecki - Rodzina - Piszemy po śladzie. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie..Komentarze

Brak komentarzy.