Sprawdzian ze znajomości treści lektury w pustyni i w puszczy
Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ? W pustyni i w puszczy Nel jest córką Anglika, pana Rawlisona. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Dzk to był jedyny quiz który znalazłam o pustyni i w puszczy 😄 .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. nie nazywał Jej. Zawiera 16 pytań. Zawiera nieodpowiednie treści? 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "? Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy. W pustynii i w puszczy. Usunąć ten komentarz? Jest on jednym z dyrektorów kompanii Kanału Sueskiego. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Władysław Tarkowski, ojciec Stasia, także pracuje przy budowie Kanału, jest inżynierem. Pytanie 9: Jak Staś wyrwał się z rąk porywaczy?. test znajomości lektury. Piętnastu ludzi wziąwszy się za ręce nie objęłoby tego drzewa, które pamięta może czasy faraonów. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Mirusinda 3 lata temu. Pytanie 10: Jak nazywała się Nauczycielka .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.

Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko.

Jakie zwierzę zabija Staś ze sztucera? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam .Streszczenie lektury "W Pustyni i w Puszczy".

Rozwiąż test!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".

47 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Czy uda Ci się zdać szkolny test? 47 Obserwuj autora Dodaj do. Quiz w Poczekalni. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - opracowanie lektury. Ze względu na to, że pod koniec utworu mowa jest o śmierci Mahiego, można przypuszczać, że akcja rozpoczyna się pod koniec 1884 roku i toczy się w 1885 roku - według źródeł historycznych Mahdi zmarł w czerwcu tego właśnie roku. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach. Co na końcu stało się ze Stasiem i Nel? Nie było w powieści Kalego. Testy \ Lektury szkolne \ W Pustyni i w Puszczy - krótki test; W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury. 15 pytań ze znajomości lektury "Krzyżacy. Obaj panowie znają się bardzo dobrze od.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ? Sprawdź się rozwiązując ten krótki test. Życzę miłego rozwiązywania. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy? Dlaczego warto przeczytać powieść H.Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy''?9. ukąsił ją skorpion. Staś zabił lwa, później porywaczy.

Czym była fatamorgana ? remington sztucer strzelba AK-10 : 2.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? FRAGMENT KSIĄŻKI.docTEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Wyślij zgłoszenie. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę? Ale pień w dolnej części jest spróchniały i pusty Widzisz ten otwór, przez który łatwo się dostać do środka. To nie zwierzęta.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY. Jak nazywali się główni bohaterowie?Witaj na stronie Quizz.pl. Kim .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze? (10 lat póżniej i nie chodzi mi o to, że Nel miała 18 lat, .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.

Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk.

Opis testu. W PUSTYNI I W PUSZCZY - czytanie ze zrozumieniem FRAGM.doc. W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w:. 2 / 13 Dlaczego pani Olivier nie pojechała ze Stasiem i Nel? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.- Patrz, co za ogrom. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ? W jaki mieście mieszkali bohaterowie? Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści? W jakim celu to zrobiono? • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. gdzie znajduje się to miejsce ze zdj .jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy? Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? Serwis zamknięty. złamała nogę na schodach .Szczegółowy test z lektury. Sprawdź, ile pamiętasz! ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. Można by tam urządzić jakby wielką izbę, w której wszyscy moglibyśmy zamieszkać.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ? Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto..Komentarze

Brak komentarzy.