Pytania na kartkówke z pustyni i puszczy

pytania na kartkówke z pustyni i puszczy.pdf

Wiem, jakie liczby wybierzesz! Jak zmienili się aktorzy z filmu W Pustyni i w Puszczy po 16 latach .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Zgadzam się jeśli chodzi o włosy bo to pytanie jest od czapy. 2010-02-25 17:30:43; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "? U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy. KrakówZgłoś błądTESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docW pustyni i w puszczy - test wiedzy. Lektura: W pustyni i .Witaj na stronie Quizz.pl. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.This feature is not available right now. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce? W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych. na drzewie|na drzewie (Kali ocalił im życie)Zgłoś błąd; Jak Staś nazwał baobab? Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy. 2015-10-24 14:21:56; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?.

Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa! 2010-03-09 07:13:34Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w.

Ekipa Friza!Jak nazywała się zagroda z cierni, ktora miała chronić przed napadem drapieżników? z lektury "w pustyni i w puszczy" ? Życzę miłego rozwiązywania. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to. Quiz w Poczekalni. Informacje. 47 Obserwuj autora Dodaj do. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Dlatego byli dla się jak rodzeństwo.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)? Pytanie 2: Jak Nel nazwała .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.

Podaj swoje imię:. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Uważa, że jego obowiązkiem jest dbanie o nie, a zwłaszcza o Nel, którą nazywa bibi. Zawiera nieodpowiednie treści? Według mnie 4 pytaniu jest błąd. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Jak zmienili się aktorzy z filmu W Pustyni i w Puszczy po 16 latach .Witaj na stronie Quizz.pl. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Quiz w Poczekalni. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? zeribraZgłoś błąd; Gdzie schroniły się dzieci podczas strasznej nocy, kiedy trwała burza i wkoło obozu chodziły dwa lwy? .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy? W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie pytania mogą być na klasówce z lektury ,,W pustyni i w puszczy,, Jakie pytania mogą być na klasówce z lektury ,,W pustyni i w puszczy,,Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Wyślij zgłoszenie.

1.Kto ratuje dzieci przed śmiercią z głodu i pragnienia na pustyni? z lektury "w pustyni i w puszczy" ? Bez względu na grożące mu niebezpieczeństwo jest w stanie wyruszyć na poszukiwania psa Saby, byleby tylko Nel przestała się smucić. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.'' Pytania zawarte w teście. 47 Obserwuj autora. czyli test z Angielskiego na pora. Skipper, Kowalski .W pustyni i w puszczy - streszczenie. KAMIL GRABARA I MICHAŁ POL ODPOWIADAJĄ NA PYTANIA! 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie. na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w drodze do Maszady. ''W pustyni i w puszczy "-quiz Sprawdź swoją wiedzę z lektury! Podaj swoje imię: 1.Przed porwaniem Staś i Nel mieszkali w ? Z podziwem patrzy na Stasia i jego umiejętności strzeleckie. Zgadnę Twoją płeć na podstawie ciast, które uwa. O kim mowa? Rozwiąż test!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. pan Rawlison i inżynier Tarkowski. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Odpowiedz.

Jakie mogą być pytania na kartkówce z "W pustyni i w puszczy" ? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Masz świetny pomysł na quiz? TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?Jak nazywały się zwierzęta towarzyszące dzieciom na kartach książki?-słoń King i pies Saba Jak miała nazwisko Nel?-Rawlison Kto napisał "W pustyni i w puszczy"?-Henryk Sienkiewicz Kim z zawodu byli ojcowie dzieci?-inżynierami Pies Nel ma na imię?-Saba Słoń, którego znalazła Nel na imię miał?-KingTen Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''. Mirusinda 3 lata temu. Tagi dla tego testu: nauka, książki, lektury, wiedza, test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012. Kami xx <3 03 maja 2013 e tam test taki sobie.ale nawet fajny :p xx.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Na czwórkę… Tego testu nie widziałam jak zdawałam z niego, a przez nauczycielke dostałam dwa ;-; XD. Dzk to był jedyny quiz który znalazłam o pustyni i w puszczy 😄 .Jakie można zadać pytania na spr. Kanał Sportowy. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel? Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy". W pustyni i w puszczy - streszczenie - Duration:. aby przejść do następnego pytania. Owszem byli przyjaciółmi jednak Nel była na tyle mała że uważała Stasia za brata a Staś za siostrę po pewnym czasie. 2010-03-09 07:13:34Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Zawiera nieodpowiednie treści?.Komentarze

Brak komentarzy.