Test ze znajomości lektury zemsta odpowiedzi
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Dorota 4 lata temu. Tak samo liczba odpowiedzi. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie. Dziś skończyłam i dziś sylwester.Test „Zemsta" TravelTom12345 2 lata temu. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO. Twój Opiekun Prawny Trzeźwy 23 lutego 2020 No 80/100 nie jest żle. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Podobne działy. Zapraszam do rozwiązywania testu. Dostałam ostatnio 1 ze .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę <br> *Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćCzy znasz tę lekturę? lolek 07 grudnia 2014 Naprawdę .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.

Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.Kartkówka ze.

#zemsta #fredro #komedia #lektury #lekturyszkolne. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik. a tak wogule to na wesołych świąt już za późno więc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. zwaliłam na 5 pytaniu. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie. Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test. Czyje to powiedzenie: Mocium panie? odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku? Nie pamiętam Zemsty A. Fredry odpowiecie na pytania ? 9031 Obserwuj autora Zobacz profil. Test: Zemsta Aleksander Fredro dosyć łatwy test sprawdzający widomości z przeczytanej lektury. "Zemsta" - test znajomości lektury. Zawiera nieodpowiednie treści? Dodaj quiz. Jaki grzech główny utożsamia ta postać ze „SpongeBoba .Zemsta pytania do lektury. ten test jest lepszy wódki. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Test z odpowiedziami Powtórzenie.

Zawiera 32 pytań.

Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Plik Zemsta Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Zemsta • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Lektury szkolne ."Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy .1. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju? Została zachowana oryginalna pisownia autora. Lektury szkolne. Dorota. Henryk Sienkiewicz. Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur. 9031 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze? Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety. Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)"Latarnik" - test znajomości lektury.

Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział? Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna.

Przyczyną przymusowego lądowania było: a) br.Pan Tadeusz - test wiedzy. Czyją własnością jest Artemiza? Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty". Fredro "Zemsta" Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry. Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski „SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. NigdyZemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować? Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Katarynka - test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.SPRAWDZIANY I TESTY (LITERATURA) J. Kochanowski "Czego chcesz od nas Panie". Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem? Test: Małżonka Fredry wniosła mu w posagu połowę zamku w Odrzykoniu pod: a) Kaliszem. Dwóch autentycznych, sprzeczających się ze sobą właścicieli zamku w .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Podobne quizy .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta". Sprawdzian. 1 rozdzial na 1 dzień, bo nie lubię czytać. Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry. Możesz zdobyć 17 pkt. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami. Podobne działy. Szkoła podstawowa. #zemsta #fredro #gimnazjum. No ale dobrze mi poszło. Wyniki w sieci. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci? Ale kanclisćie dał kase na piecyk. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Rozpocznij test. a) na Saharze b) na Biegunie Południowym c) w Australii 2. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl! Sprawdzian ze znajomości lektury "Zemsta". Quiz w Poczekalni. Wyślij zgłoszenie. Rozpocznij test. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Czytałam chyba 5 dni. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz? Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań. Gatunek: komedia. szkoda ze nie ma odpowiedzi. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.