Test sprawdzający w pustyni i w puszczy z odpowiedziami
Wyślij zgłoszenie Blues12. • pisały listy. w pustyni i w puszczy Created Date:Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy. Podaj swoje imię: 1.Przed porwaniem Staś i Nel mieszkali w ? Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Staś zabił lwa, później porywaczy. Oczekiwane odpowiedzi: 1. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Sprawdź, ile pamiętasz! Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy? W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Strona główna;Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. 13 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach. Z jakiego plemienia pochodził Kali? Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.0.

Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-.

ZAMKNIJ X. Streszczenia. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Quiz w Poczekalni. W jaki sposób dzieci dawały zna ć, że żyj ą? Dependienta #13 .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Po wodę chodzili nocą do Nilu. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel? "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy".

Pytania zawarte w teście.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .W pustyni i w puszczy. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Na stronie używamy cookies. Rozwiąż test!Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:. Dzk to był jedyny quiz który znalazłam o pustyni .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze ."W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nie było w powieści Kalego. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? Wyszukaj streszczenia. a) Londynie;. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. z lektury "w pustyni i w puszczy" ? Serwis zamknięty. 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /Witaj na stronie Quizz.pl. Życzę miłego rozwiązywania. Napisz do nas. Pytanie 2: Jak Nel .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę. W pustyni i w puszczy .test: W pustyni i w puszczy; Test: w pustyni i w puszczy Opis testu: fajowe Liczba pytań: 4 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 48 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań w pustyni i w puszczyTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.

Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!W pustyni i w puszczy; Test w.

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Zawiera nieodpowiednie treści? - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce? Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę? nie nazywał Jej. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.''. Inne tryby testu. 2.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami; remingtonOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..Komentarze

Brak komentarzy.