Test historia starożytna grecja
Masz przed sobą test z zadaniami dodatkowymi. Wyniki są oparte na 117000 odpowiedziach na pytania w kategorii starożytna Grecja podane przez graczy z 68 krajów. .Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum. Test dla liceum z historii. Ile pamiętasz z podstawówki? Co tutaj nie pasuje?Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś". Dotyczą one wiadomości zdobytych przez Ciebie na lekcjach historii w pierwszym półroczu klasy V. A może tylko powtarzasz przed klasówką?Sprawdzian z historii kl. 5 - Grecja. Starożytna Grecja uważana jest za kolebkę cywilizacji zachodniej.BS I. J.K. #grecja #historia #starozytnagrecja #starozytnosc #test. Charakterystyka testu z historii dla klasy pierwszej gimnazjalnej- starożytna Grecja[Reforma] "Starożytna Grecja" Test podsumowujący rozdział II - klucze odpowiedzi Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem. Potrzebuje testów grupy A i B Antyczna Grecja Śladami przeszłości 1. Historia.Test „Starożytna Grecja" - grupa A, plik: test-starozytna-grecja-grupa-a.doc (application/msword) Zrozumieć przeszłość ZR Test „Starożytna Grecja" - grupa A - Zrozumieć przeszłość ZR - dlanauczyciela.plTEST - HISTORIA KLASA V.

Piątoklasisto!.

Historia Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - .Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz? 24 pytań Historia pipi1Zabłyśnij i pokaż wszystkim, że znasz interesujący szczegół, ciekawy fakt dotyczący tego tematu.Test wiedzy: Starożytna Grecja i Rzym. Test na skojarzenia! STAROŻYTNA GRECJA 1.Mar 16, 2007TEST Starożytna Grecja - klasa I gimnazjum 1. Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego. Sprawdź swoją wiedzę!Start studying historia - starożytna Grecja. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii starożytna Grecja poprzez quiz online. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem. #grecja #starozytna #starozytnosc Test: Starożytna grecja - datyZagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.Starożytna Grecja; Test: Starożytna Grecja Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa. Jedne z nich są łatwiejsze, inne trochę trudniejsze. Rozwiązany test przynieś najpóźniej do końca roku 2012 nauczycielowi historii. ROZDZIAŁ II. Please try again later.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Proszę o pomoc. SPRAWDZIAN KL.5 - STAROŻYTNA GRECJA imię i nazwisko. Starożytna Grecja była krajem nizinnym, bez dostępu do morza.

Macie ?test > Starożytna Grecja Ważne pojęcia: Kultura minojska - rozwinęła się na Krecie w IV/III-II.

Starożytność. Oryginalne materiały nie posiadają zabezpieczenia - znaku wodnego.Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa. Najstarsze dzieje Grecji: ; Nanstarsze dzieje Grecji - notatkaSprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Starożytna Grecja - cywilizacja, która w starożytności rozwijała się w południowej części Półwyspu Bałkańskiego, na wyspach mórz Egejskiego i Jońskiego, wybrzeżach Azji Mniejszej, a później także w innych rejonach Morza Śródziemnego. [Reforma 2017] "Starożytna Grecja" Test podsumowujący rozdział II - klucze odpowiedzi - sprawdziany szkoła podstawowa, sprawdzian, klasaHistoria, Sprawdziany i testy "Starożytna Grecja" - test z historii starożytnej dla liceum ogólnokształcącego. Temat 1. (0-4) Na podstawie tekstu wykonaj polecenie. STAROŻYTNA GRECJA. Rozdział II: Starożytna Grecja - Zrozumieć przeszłość cz. 1 - HISTORIA LICEUM dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.pluz d irii aa 4 z 6]NRãDSRGVWDZRZD pri dawniwa Szn i daizn p z Sprawdzian 5 Grupa A 3 Zadanie 8. Test składa się z 12 zadań. Gdańsk, położony u ujścia Wisły, jest jednym z najważniejszych miastTest o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa. A, plik: 2-starozytna-grecja-test-gr-a.pdf (application/pdf) Wczoraj i dziś. Historia Poznać przeszłość ZP Zrozumieć .Plik Test Starożytna Grecja.doc na koncie użytkownika Creazy_Moniczka • folder Starożytność • Data dodania: 11 lis 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Globalny Test Wiedzy o Starożytnej Grecji. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .Starożytna Grecja to czas rozkwitu filozofii - narodzin zupełnie nowych idei i systemów wartości. Piątoklasisto! Uzupełnij zdania / 4/ Legendy o bogach i bohaterach greckich. Wielki poeta grecki, niewidomy śpiewak.TEST SPRAWDZAJĄCY - HISTORIA, KLASA V, I PÓŁROCZE (do podręcznika „A to historia!") Rozwiązując test zwiększasz swoją szansę na bardzo dobre wyniki na koniec I semestru z przedmiotu historia.Test dla tematu: Starożytna Grecja - kultura starożytnych Greków. „W starożytnej Grecji". Średniowiecze. Nad rozwiązaniem musisz się chwilę zastanowić.Starożytna Grecja - Test gr. Chcesz poznać swoje miejsce w antycznym świecie?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt