Sprawdzian z treści lektury w pustyni i w puszczy
Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce? Załóż konto Nie pamiętasz hasła? Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę? Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? Rozwiąż test. 2.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy? ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy - test z lektury - Henryk Sienkiewicz; Test z lektury: W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz; W pustyni i w puszczy - test - Henryk Sienkiewicz; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test - C.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze.

Władysław Tarkowski, ojciec Stasia, także pracuje przy budowie Kanału, jest inżynierem. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka. remington sztucer strzelba AK-10 : 2. Mirusinda 3 lata temu. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam .Kartkówka z lektury W pustyni i w puszczy. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Kolejne wspomniane wydarzenie historyczne to powstanie Mahdiego.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Nie było w powieści Kalego. 47 Obserwuj autora Dodaj do. Quiz w Poczekalni. 2010-03-09 07:13:34Test wiedzy o słynnej lekturze! nie nazywał Jej. Zawiera nieodpowiednie treści? Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

hasło login.

Jak nazywali się główni bohaterowie?Szczegółowy test z lektury. 47 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Czy uda Ci .Witaj na stronie Quizz.pl. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Szukaj. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania ."W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Prace rozpoczęto w 1859 roku. Mowa jest o budowie Kanału Sueskiego. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. Sprawdź ile o niej wiesz! Sprawdź swoją wiedzę z lektury! Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? Obaj panowie znają się bardzo dobrze od.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy - opracowanie lektury drukuj.

Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe),.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. CXVI Cośrodowy quiz wiedzy; Jeśli nigdy nie wpisywałeś się do pamiętnika, nie rozwiążesz tego quizu. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Inne tryby testu. W pustyni i w puszczy Nel jest córką Anglika, pana Rawlisona. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Wideo. 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Kapitan Glen i doktor Clary.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Jest on jednym z dyrektorów kompanii Kanału Sueskiego. Sprawdź swoją wiedzę z lektury! Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góry poleca 81 % 178 głosów.

strona główna.

Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu. Lewis; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test z lektury - C. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY. Serwis zamknięty. z lektury "w pustyni i w puszczy" ? Usunąć ten komentarz? "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusStreszczenie lektury "W Pustyni i w Puszczy". Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? Treść. Elementy świata przedstawionego Czas akcji Akcja toczy się pod koniec XIX wieku. Wyślij zgłoszenie. LewisTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Życzę miłego rozwiązywania. Obrazy..Komentarze

Brak komentarzy.