Test ze znajomości balladyny z odpowiedziami
Co zrobiła Balladyna, kiedy na ucztę wdarła się jej matka. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Z jakimi ptakami odleciała Balladyna- Żurawie 2. Nimfa, królowa jeziora Gopła, Goplana, zakochana w kochanku Balladyny, Grabcu, przez swą zazdrość miesza się w ludzkie sprawy i gmatwa ich losy.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »051 Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie. Z jaką prośbą zwrócił się lis do głównego bohatera? a) samobójstwo przyjaciela b) śmierć matki c) samobójstwo ukochanejTest ze znajomości lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytań. d) niczego go nie nauczył. a) Szatana b) Boruty c) Lucyfera d) Mefista 2. - Został otruty przez Balladynę chlebem i solą 6.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Podobne ćwiczenia ze społeczności. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna? Wreszcie gdy zbierają maliny wspólnie z siostrą, marzy o księciu z bajki, ale gotowa jest wyrzec się go, gdyby miała bardzo unieszczęśliwić Balladynę .Balladyna (Juliusz Słowacki) Balladyna i Alina to siostry, mieszkające wraz z matką w ubogiej chacie w lesie.

Podobne działy.

Skomentuj. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości5. Rozpocznij test. "Balladyna" - test znajomości lektury. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając .Podgląd załącznika13. Test wiedzy z zaklęć! Kim jest Grabiec? .Test o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki. Udostępnij. Materiały powiązane z testem: Test: "Siłaczka" - streszczenie. Test wiedzy z lektury Ikar Jarosława Iwaszkiewicza.1. Lektury szkolne. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora. Wylosuj powieść Stephena Kinga! c) sprytu i chytrości. Proszę o wszystkie możliwe pytania i odpowiedzi z " Balladyny"? Lis nauczył Małego Księcia: a) przyjaźni. Czyj to był pomysł?, Kto poradził Kirkorowi, by wziął żonę z ludu?, Od kogo Lech otrzymał koronę?, Kto wygnał Popiela III?, Dlaczego Kirkor zatrzymał się w chacie wdowy?25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego.

Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna". wyskoczy Ci tego mnóstwo. I wten oto sposób Kostryn został otruty. Możesz zdobyć 17 pkt. Co wstrząsało poetą w 1827? NigdySerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. b) chciał, aby go Mały Książę oswoił. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania. ucieszyła się uciekła z zamkuKim jest Goplana? Wyniki w sieci. Kto wymyślił konkurs- Matka Aliny i Balladyny 5.Co się stało z Kostrynem? Czym Balladyna zakrywa znamię na czole? Kto znalazł Balladynę - (wtedy tuż po tym co ją piorun walnął) - Filon 4. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test ze znajomości treści "Balladyny" Juliusza Słowackiego 1. Balladyna - test ze znajomości lektury. 10.Goplana zakochała się w Grabcu. Balladyna poczęstowała go solą i zatrytym chlebem. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał .Balladyna razem ze swym ,,kochankiem`` Kostrynem wrócili do miasta, aby tryumfować.

a) chciał, aby mu pomógł w ucieczce przed myśliwymi.

Podaj czas akcji Balladyny :. Podaj miejsca akcji Balladyny :. Wyjaśnij sformułowanie: dziewczyna z kainowym znamieniem : .Z jakiej rodziny pochodziła Balladyna?, Jak miała na imię siostra Balladyny?, Skąd pochodzi imię Balladyny?, Kto jest autorem dramatu Balladyna. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu. Od kogo ma zostać pożyczony powóz króla - Grabca?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj. charakterystyki postaci i streszczenia. Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury. GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - 'Balladyna' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomości lektury 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Alina też, gdy Kirkor rozważa możliwość małżeństwa z którąś z sióstr, uświadamia mu, że gdyby wyszła za niego, musiałaby zabrać ze sobą do zamku matkę i Balladynę.

Bohaterowie Władca Lewawu; Charakterystyka Bartka; Plan wydarzeń Władca Lewawu; Test z lektury Władca.

Zygmunt Krasiński.Inne testy w tej kategorii: Test Makbet - William Szekspir 2 Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 3 Test Biblia 2 Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 1 Test Lalka - Bolesław Prus 1 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 4 Test Hamlet - William Szekspir 1 Test Romantyzm 2 Test Romantyzm 3 Test Ludzie Bezdomni - Stefan Żeromski 1.Balladyna Sprawdzian po omówieniu lektury. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt. Udostępnij Udostępnij. Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór. Jak ginie Balladyna? a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.Witaj na stronie Quizz.pl. Zmień szablon Materiały interaktywnejustin bieber ameryk test z pierwiastków test o dojrzewaniu bayern munchen test z filmu test z matematyki opium w rosole gdzie to jest papież polak test o sporcie co wiesz? W balladynie i Alinie 19. 8.Balladyna została trafiona przez piorun 9.Goplana była nimfą wodną. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Test wiedzy - „Balladyna"! Skipper, Kowalski .Kartkówka ze znajomości treści lektury Juliusz Słowacki „BALLADYNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. 143 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Jakie znak i gdzie się pojawił u Balladyny i dlaczego - Czerwona plama krwi na środku czoła, bo zabila swoją siostrę 3. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. c) chciał, aby z nim polował na kury. usa znaki gwiazdy polskie test z historii polski matura z wos najmodniejsze trendy anime i manga biblia plusliga infa quiz o celebrytach test z języka włoskiego biologia .Opisz sytuację rodzinną Balladyny., Za kogo wyszła Balladyna?, Co siostry miały zbierać w lesie? Szkoła podstawowa .TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO. b) sposobów polowania..Komentarze

Brak komentarzy.